Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A korombeli férfiak észre se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korombeli férfiak észre se vesznek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, vékony testalkatú, alacsony és talán még egy bányarém se vagyok. A szabadidőmben értelmes dolgokat csinálok. Sose voltam egy bulizós és piás csaj.

A problémám az, hogy valahogy mindig a 40-es és 50-es korú férfiak találnak meg. Akárhol éltem, a panelekben mindig volt 1-2 férfi aki próbálkozott. Pedig egyáltalán nem öltözködöm kihívóan és nem kellettem magamat.

Viszont mikor próbálok nyitni huszon éves férfiaknál, valahogy az az érzésem, hogy észre se vesznek.

Én csinálok valamit rosszul?



2021. máj. 17. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
25 vagyok írjak?
2021. máj. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet érett gondolkodású vagy, ez az idősebb férfiaknak imponáló, a fiatalabbak meg nem ezt keresik! Nincs veled gond, csak a környezetben élő férfiak, mást keresnek!

F

2021. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
40 es ferfiak a legjobbak mindenben. Szoval orulj neki
2021. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Sose voltam egy bulizós és piás csaj."


Én pl ilyen nővel sosem találkoztam, pedig nálam ez hatalmas előny, mert én sem vagyok éjszakai életet élő.


Pasiként írom: Sokszor nem azért megyünk XY helyre, hogy húúú most becsajozunk. Vagy nem mer lépni, nem akar elutasítást, nem érzi, hogy pont most kell oda hozzád lépni stb.


24 évesen ezen még ne keseregj.


30f

2021. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!