Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy problémám, , nagyon"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy problémám, , nagyon" fiatal vagyok még, és nekem inkább az idősebb srácok jönnek be. persze nem arra gondolok hogy ilyen öreg férfiak jönnek be hanem max.24 évesek. De a korombeliek is tetszenek de inkább az idősebbek, és ez nagy baj?

Figyelt kérdés
És ezt miért ítélik el az emberek?,szerintem az a lényeg hogy mindenki legyen együtt azzal akivel szeretne,és szeretik is egymást.
2009. ápr. 14. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
úgy tűnik ez lett a divat:P hogy miért itélik el? azért mert te még egy tapasztalatlan kislány vagy, a 24 éves pasik akik ilyen kislányokkal kezdenek nem komoly kapcsolatot, hanem szexet akarnak. nem mondom, hogy nincsenek kivételek, de azért a mai világban nem normális az a 24 éves pasi, aki egy 14 éves kislánnyal kezd, ráadásul ez törvénybevágó..
2009. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

1: attól függ,hogy mennyire vagy fiatal.

2: ezt azért ítélik el,mert az embereknek a 17-24 évesekről az az első véleményük,hogy csak a szexet akarják.

3: ha azért tetszenek az idősebb pasik,mert ők komolyabbak,nyugisabbak,és(többnyire) könnyebben kezdeményeznek,akkor ez majd úgyis elmúlik->te idősebb leszel,a veled egykorúak meg komolyabbak,stb.

Egyébként hány éves vagy?


(: Dorci :)

2009. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

13:S

és ha úgy érzem hogy érett vagyok?mármint nem azt hogy olyan érett mint egy 18 éves hanem amúgy a koromhoz képest?4

2009. ápr. 14. 15:43
 4/12 A kérdező kommentje:
lehet hogy törvénybevágó de ahogy mondtad vannak kivételek
2009. ápr. 14. 15:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy érett vagy, akkor pont ugyanúgy érzel, mint minden korodbeli kamaszlány. Mindenki úgy érzi 13 évesen, de kevésnek van igaza.
2009. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te érett csak azt hiszed, majd idővel úgyis belátod. Igaz lehet, hogy a korodhoz képest érettebb vagy, de ez még kevés.
2009. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Kedves Kérdező!

Énis 13\L vagyok,nekem ez mostmár nem is probléma,mert magam hoztam hejre azokat a dolgokat amiben mások nem értettek velem egyet!Harcoltam sokmindenben,és végül a jót is kaptam!4 hónapja (nem dicsekszek)de azért ez is sokat jelent)egyutt vagyok a 18 éves baratommal,és nem haltam bele,semmibe!!!!

2009. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
nagyon édesek vagytok, hogy itt megbeszélitek a sok tapasztalatot amit szereztetek, de a helyesírás szerint azért még most is "helyre" nem "hejre"..
2009. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A 13-18 még elmegy, na de az csak 5 év és nem 11!
2009. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

a világirodalomban szép számmal vannak ilyen korkülönbségek :D az élet szép


egyetértek h inkább csak érettnek érzed magad, én is így voltam

ma már más, és rálátásom van a hátam mögötti időszakra

tetszenek nyugodtan a 24 éves fiúk is!

de ne add oda magadat nekik, és ne is járj velük, nézelődj kissé kisebb korút, mert a 24 éves többnyire már a hosszútávú kapcsolatban életvezetésben gondolkodik, állással, egyetemmel stb.

te ezt a világot még nem tapasztaltad meg, tehát nem is tudnál vele együtt lenni ahogy kéne


de a fantáziádat engedd szabadon :D

2009. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!