Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed arról aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról aki megjátszik egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Volt barátom(akit annak hittem) mellettem irkalt az exének és egy közös ismerősünktől tudtam meg,hogy sosem gondolta velem komolyan csak ugy voltam neki mert miért ne

Ez akkora pofonként ért,én meg szerettem a srácot...eleinte el is játszott mindent sokat voltunk egyutt nyaralni vitt erre arra stb

Hogy képes valaki arra hogy látja a masiknak őszinték az érzelmei ő meg megjátszik egy kapcsolatot? Annyira csalódtam,hogy nem hiszek abban valaki őszinte erzésekkel is fordulhat hozzám


2021. máj. 17. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Tehát ha az ismerős ezt mondja, akkor úgy van.

Ő egyszerűen ez a típus, aki mindenkit csal mindenkivel. Ne ez alapján ítélj meg mindenkit. Viszont amíg nem tud nálad valaki tiszta lappal indulni, addig élvezd ki kicsit a szingli életet inkább.

2021. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az exem is ezt csinálja. Az a véleményem, hogy gusztustalan. Kib.sznak mások érzéseivel csak azért, hogy ne legyen egyedül. Majd 1x talán visszakapják az élettől.
2021. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
19%
Különbözőek vagyunk, a nők például képesek orgazmust színlelni egy kapcsolatért, míg a férfiak kapcsolatot színlelnek egy orgazmusért...
2021. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3, a nők azért színlelnek szerelmet, hogy a balekja elvegye felelségül
2021. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"eleinte el is játszott mindent sokat voltunk egyutt nyaralni vitt erre arra stb"


Tehát költött rád és még neked áll feljebb. Mint mikor Bözsike sérelmezi, hogy miért vették fel az egyetemről frissen kiesett Gizikét irodavezetőnek, amikor ő már két éve pályázik a pozícióra és szemét főnök, illett volna megbeszélni vele.


TANULJÁTOK MÁR MEG EGYSZER ÉS MINDENKORRA: AKI A PÉNZT ADJA, AZ A FŐNÖK. Te maximum elfogadhatod ezt az állapotot, elutasíthatod, esetleg korrigálhatod azzal, hogy neked is van pénzed és fizeted a sajátodat, ezzel kiegyenlíted az esélyeket. Akkor már nem főnök-beosztott, szülő-gyerek, tanár-diák hierarchiában működtök, hanem maximum megbízó (kezdeményező) és ügyfél (fogadó), két egyenlő PARTNER.

2021. máj. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban nincs főnök, qrvamindegy, kinek mennyi pénze van. Egyenlő felek vagyunk.

Te meg 5-ös, egy igazi barom suttyó vagy.

2021. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös


Csak hozzátenném mindent felesben fizettünk :)

2021. máj. 18. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!