Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejöttök még a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejöttök még a mai világban olyannal, akinek nincs diplomája?

Figyelt kérdés
Vagy már alap elvárás lett ez is? Szinte mindenki egyetemre jár már...

2021. máj. 23. 19:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekem ez nem elvárás.

Viszont. Azért legyen valami alaptudása, hogy tudjunk beszélgetni különféle témákról is. Ne az legyen az életcélja, hogy a minimumon eltengődjünk. Tehát az értékrendjeink is legyenek hasonlóak. Ezek nekem fontosabbak annál, mint hogy diplomás ember legyen. Mert egy diplomás ember is lehet pl egy bunkó ember, aki a minimumot teszi csak meg hogy megélhessen. De egy diploma nélküli ember is lehet jófej és célokkal és életkedvvel teli. De lehet pont fordítva is. Egyáltalán nem ez határoz meg mindent szerintem (nem is vágyik mindenki a felsőoktatásba, de a szakképzésbe sem). :D Szerintem felesleges ezen rágódni, mert szakemberekre is ugyanúgy szükség van, mint kamionosra, könyvtárosra, takarítóra, gondnokra, bolti eladóra, raktárosra, tanárra, óvodapedagógusra vagy épp orvosra, patikusra, építészre, mezőgazdaságban dolgozókra, faiparosokra is.

2021. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Van olyat is aki orvosi diplomával is szingli, sőt, még főorvos is.
2021. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A páromnak szakmája van, olyan amit szeret és szívesen csinálja. Emellett intelligens, művelt és még jól is keres. A diploma nem minden.
2021. máj. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Én diplomás vagyok. Aki tetszik annak nincs, és szerinntem nem is lesz soha. Ott hagyta az egyetemet.... kit érdekel hogy van-e? manapság bárkinek lehet...nem kell ahhoz olyan nagy értelem
2021. máj. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
48%
Számomra alap. Ahogyan a saját lakás/autó megléte. Átlag sportos megjelenés, átlag péniszméret (17 cm) és egy jól fizető munka (min 600 e nettó) hogy tudjunk közös jövőt tervezni.
2021. máj. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én nem, de ez az egyéni véleményem, amit ha kell, meg is tudok indokolni/védeni. A tapasztalat beszél belőlem, ennyit mondok.
2021. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26%
25: *átlagon felüli péniszméret. Ezt akartad írni. Az átlag ugyanis 13cm körül van.
2021. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
49%
Én készültem egyetemre, fel is vettek, de helyette bejártam a fél világot, jogsim sincs, viszont van sofőröm én magam nem is akarok vezetni, folyamatosan képzem magam magántanároknál is, de a rendszerben határidők meg elvárások nem az én világom, az megölné bennem a tudásvágyat, vállalkozóként egyébként is jobban megéri élni inkább külföldön, Magyarországon szeretnek nagyon rászállni az emberre, itt nem vállalkoznék nagy tételben, de például én egy kapcsolatomban sem mondtam el, hogy milyen posztba vagyok, csak az egyik cégnem nevét, hogy ott dolgozom.
2021. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!