Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha valaki csak 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valaki csak 25 felett talál először szerelmet?

Figyelt kérdés

Nem volt kapcsolatom, de szerintem az egyik legjobb dolog lehet a szerelem. Eddig még sosem viszonzták. Nagyon kellemetlen hogy ennyi idősen nem volt még benne részem.

Késő ha nekem csak 25 felett lesz?

Ritka akinek ilyen szerencsétlenül alakult az élete?


2021. máj. 24. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Normális. Nem másoknak kell megfelelned, hanem csakis saját magadnak.
2021. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Normális, bár nagyon ritka
2021. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Hát nekem 29 évesen volt először részem viszonzottban, de utólag azt gondolom, nem biztos, hogy a srác is ugyanazt érezte, tehát annak ellenére, hogy komoly kapcsolat lett belőle, nem biztos, hogy szerelmes volt belém.


Én nagyobb esélyt látok a lottó 5-ösre, mint a kölcsönös szerelemre. Általában az egyik fél az igazán szerelmes és kivetíti az érzéseit a másikra.

Én azt se hiszem, hogy akik tinédzser koruk óta mindig kézen fogva mászkálnak valakivel, azok garantáltan kölcsönösen szerelmesek lennének. Később meg, amikor már mindenféle érdek befityeg, hát megkérdőjelezem azt a nagy kölcsönös szerelmet az oltár előtt.

De lehet, hogy csak nekem nem jött össze.

2021. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

Teljesen abnormális. Aki 18 éves koráig nem élt legalább 3 párkapcsolatban, az mindenképpen rendellenes. Még az alaptörvényben is benne van.


25 évesen már olyan öreg egy ember, legyen akár nő, akár férfi, hogy nem is igen van mit várnia az élettől.


Egyébként nyilván nem tudod, hiszen nincs ilyen jellegű tapasztalatod, de minden első randi első két beugró kérdése, hogy hány éves vagy és hány szerelmi kapcsolatod volt már. Ezután a randevú résztvevői kiszámolják egymás É.SZ.P. indexét (életkor/szerelmi párkapcsolat), és akinél ez a szám nem megfelelő tartományba esik, azt azonnal hazaküldik a randiról egy megszégyenítő gúnykacaj kíséretében.


Sajnálom, de ez a kőkemény igazság...

2021. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!