Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy ezek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy ezek az incelek rendeznének valamiféle forradalmat a jövőben?

Figyelt kérdés
Szinte mindennap lehet itt olvasni a különféle elméleteiket és szerintem van rá esély hogy frusztráltságuk és magányuk miatt beállnak egy szélsőjobboldali radikális csoportba. Bár tény, hogy a férfiak nagyrésze talál magának párt gond nélkül, de aki szélsőségekben gondolkodik arra nem hatnak az észérvek..

2021. máj. 24. 21:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
97%
Fotelforradalmat maximum.
2021. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom kérdező de ezen az oldalon kívűl incelekről sehol nem hallok semmit. Ha nem járnék gyk-ra nem is hallottam volna eddig még ezt a kifejezést. Nekem gyanús, hogy te mindennap olvasol valamit ezzel kapcsolatosan. Ha te nem tartozól a fatöküek csoportjába, miért foglalkoztat annyira ez a téma? Szerintem csak te vagy az egyetlen aki forradalomra készül.
2021. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 árokpart ***** válasza:
8%
Nem forradalmat és nem is 2006-ot szeretnénk újra , hanem békésen szeretnénk alkotmányozni, Magyarország függetlenségét kivívni . Aki akar azzal tud segíteni, hogy aláírja a Szabadság Mozgalom jognyilatkozatát. 100 ezer aláírásra van szükség, jelenleg 20 ezernél tartunk. Részletek a SZabadság Mozgalom Facebook csoportjában.
2021. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
98%
Rohadt nagy forradalom lesz, a győzelem után pedig minden incel, aki szorgalmasan posztolt ide a gyakorira, egy tucat, nagycsöcsű japán mangalányokra emlékeztető csajt fog kapni MINDEN HÓNAPBAN! És végre törvény kötelezi majd az összes nőt, hogy feküdjenek le mindenkivel, aki leszólítja őket!!!
2021. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
97%
14) Yass, waifu subscription box!
2021. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
97%
Csak azért is szélsőbalosok leszünk!
2021. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
91%
A szabadság-egyelőség-testvériség helyett mik lennének a jelszavaik vajon? Mamahotel-Szexbeosztás-Nőelosztás ?
2021. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
98%
36/f incel, hol vagy, amikor szükségünk van rád? 😭
2021. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
98%

-Isten adott nektek nőt?

-Nem.

-Gyere, mi adunk.

2021. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
91%

Az Incelek létszáma a lakosság 1%-a nagyon maximum 2.

Ez legjobb esetben is max 200 ezer ember. Ez még egy párthoz is kevés.

Amúgy mi lenne a cél ? Szexrobotok az Államtól ? Vagy dolgozzon ingyen az olyan néni ?

2021. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!