Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy ezek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy ezek az incelek rendeznének valamiféle forradalmat a jövőben?

Figyelt kérdés
Szinte mindennap lehet itt olvasni a különféle elméleteiket és szerintem van rá esély hogy frusztráltságuk és magányuk miatt beállnak egy szélsőjobboldali radikális csoportba. Bár tény, hogy a férfiak nagyrésze talál magának párt gond nélkül, de aki szélsőségekben gondolkodik arra nem hatnak az észérvek..

2021. máj. 24. 21:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
78%

#18


Itt vagyok :)


Forradalommal nem lehet semmit elintezni, erre a 3 bukott szabadsagharc a jo pelda. Passziv ellenallassal kell kicsinalni az ellent.



36F incel

2021. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
38%

Csak furcsállom, hogy amikor valamilyen polkorrekt szempontból kiemelt csoportról van szó, akkor nagyon tudjátok mondani, hogy NE ÁLTALÁNOSÍTS! Aztán az ilyen kérdéseknél meg izomból általánosítotok.

De akkor a ti logikátok alapján:

A feketék bűnözők. A cigányok bűnözők. A zsidók bűnözők. A homokosok aberrált beteg állatok.


De persze értsétek úgy, hogy akinek nem inge ne vegye magára és én csak a bűnöző feketékről, cigányokról stb. mondtam azt hogy bűnözők 😇

2021. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tudom ismét leírni, amit már leírtam, szerintem mindenki másnak világos volt.
2021. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
79%
Jaj könyörgök. Jártam incel fórumon, 90% szerint a nőknek nem kéne, hogy szavazati joga legyen. Amelyik incel azt mondja, hogy nem utálja a nőket, kibannolják. XDD Incelnek lenni már nem csak azt jelenti, hogy örökreszűz. Az incelség már egy ideológia a blackpillről, redpillről, hipergámiáról, meg minden ilyenről. Akik nem hisznek ezekben, elutasítják az incel jelzőt, akkor is, ha örökszüzek. Az incel jelző választás kérdése
2021. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
46%
Lesz incel forradalom, csak valami másnak lesz álcázva. Pl.: munkanélküliség meg a hiperinfláció miatt fognak kimenni.
2021. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
76%
34) én is ezt tapasztaltam, nagyon kettyós bugyrai azok az internetnek... A leghajmeresztőbb nekem az volt, ahogy a hardcore tagok egymásnak sulykolták, "sosem lesz neked jobb, nyomorult vagy,.mindenki rajtad röhög, a nők a halálodat akarják, értéktelen vagy", esetenként öngyilkosságra biztatták a egymást. Ha valamelyik leírta, hogy végre sikerült "kitörnie" (szerintük to ascend, kicsit sem szektás), azt kiátkozták a bánatba. Ezek nagyját (mármint a fórumokat, nem a bolondnépet) már bezártak, de biztos maradt még bőven.
2021. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
100%
*-a
2021. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
71%
Mivan 32-es visszafelé már savanyú a szőlő? Mert amikor az incel pajtásaiddal a nők összességével szemben vagytok előítéletesek meg általánosítók az mi? Ja, persze mivel a nézeteitek szerint a nők nem egészen emberek, az nem számít. De gyere csak a sértett, álszent dumáddal. Várom a következőt.
2021. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
46%
34: Az incelség az állapot, az "incel ideológia" pedig a blackpill.
2021. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
75%

A párkapcsolat soha nem volt és nem is lesz egy mindenikek minden tekintet nélkül járó dolog. Ennyi erővel én egy Bugatti La Voiture Noire-t kérek meg a Versailles-i kastély tulajdonjogát + egy magánhadsereget.

Osprey V 22, M1 Abrams, M4-esek, ICBM rakéták...stb.


Egyébként ha észrevettétek volna van nőből is ilyen. Ők általában a "Hol találok ilyen pasit ?" című kérdéseket írják ki.


Komolyan mint ha 1. Létezne ilyen adatbázis ami a "JÓ pasikat" tárolja névvel, címmel, telefonszámmal...

2. Ha valaki ismer is ilyen személyt tuti hogy nem olyan hülye hogy ideböfögje hogy azaz ember ki, mi, hol van stb.


3. Egy csomó jó nő, meg pasi van aki meg tudatosan nem akar párkapcsolatot.

Mert megfogtok lepődni, leszarja. JÉÉÉ ilyen is van. Méghozzá több ezer.

2021. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!