Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért próbálkozik sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkozik sok férfi akkor is az ismerkedéssel amikor látszik hogy nem megy a dolog és folyamatosan utasítják vissza a nők és nem jön össze?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy van erre energiájuk és miért.. én 2 évig próbálkoztam folyamatos sikertelenséggel és nem jött össze, az ember ilyenkor minek folytatja ha valami nem megy azt el kell fogadni és mást csinálni..
2021. máj. 29. 19:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
28%
#10, 9-es vagyok, igazat adok neked és bár meg tudnám magam győzni erről. De sajnos nekem rendkívül megalázó és szánalmas, hogy csak ronda nőkre futja, futná. Pár ronda nőm valóban lehetett volna már, de elképzelni nem tudom, hogy hozzájuk nyúljak tudván, hogy amúgy milyen jó nők is szaladgálnak odakinn. Nekem jobb egyedül, mint egy ronda nővel.
2021. máj. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!