Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak az a gondjuk hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak az a gondjuk hogy nem találnak normális fiút nekem meg az hogy normális lányt nem találok akivel lehetne tervezni.(?)

Figyelt kérdés

Miért nem találnak egymásra az ilyenek?

Én csak ilyen felszínes, komoly kapcsolatot nem akaró lányokat talátam sajnos eddig. Pedig mit nem adnék egy normális nőért, még igazán szerelmes sem voltam úgy hogy viszonozták volna.


25F


2021. jún. 3. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tessék. Találsz csajt, ha egyedül laksz egy albiban:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
#10 szóval nincs benned semmi szenvedély, inkább lennél lakótárs egy kapcsolatban mint partner, de a nőkkel van a probléma... :D Az intellektuális messze nem jelenti azt, hogy kavicsnak kell lenned...
2021. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#10, saját tapasztalat alapján mondtam, amit mondtam. Én biztosan rondább/unalmasabb/... vagyok mint te. De még így is lehetett volna ronda nőm. Anno amikor válogatott módon szivattak a szebbnél szebb lányok, kicsit megelégeltem a dolgot és kipróbáltam milyen, ha rondáknál próbálkozok.


A különbség szignifikáns volt maradjunk annyiban...


Nem dugtam meg őket majd hagytam faképnél, nem hívtam el őket randira se, még előtte kikanyarodtam a dologból, de simán meglehetett volna úgy emlékszem az összes, akiket teszteltem (4 nőről van szó amúgy). Úgy kurvа könnyű csajozni, ha tetszel a csajnak :). Ha meg nem, akkor meg ugye nem csajozásról van szó, hanem zaklatásról.

2021. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12: Teljesen félreértettél. Van bennem szenvedély és rengeteg romantika is; szeretem például a szerelmes verseket is, és elég lírai a lelkem. Viszont az önfeledt vidámkodásra, bolondozásra nem vagyok vevő. Ritkán tudok nevetni. Hiába mutatom meg a romantikus énem a nőknek, ha számukra kivétel nélkül fontos, hogy el tudjanak lazulni a társuk mellett; s ennek előfeltétele, hogy az illető legalább időnként eleresszen egy-egy spontán poént. Erre pedig én képtelen vagyok.
2021. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!