Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyanúsan viselkedik. Mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanúsan viselkedik. Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Megismertem a tinderen egy csajt, 2 napja beszélünk. Randira hívtam, amibe belement. Étterembe fogunk menni, felajánlottam hogy elmegyek érte. Viszont ő "ragaszkodik" ahhoz hogy menjek fel előtte hozzá. Nektek nem lenne ez gyanús? Biztos nem szexet akar. Egyrészt nem tartom a külsőmet annyira jónak, másrészt miért a vacsi előtt akarná? Kicsit elkezdtem ráparázni erre :D
2021. jún. 3. 23:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon gyanús. Nők garantáltan nem hívnak meg idegen pasikat a lakasukba, hacsak nincs ott egy kancigány is, aki majd kedvesen megker az értékeid átadására.
2021. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmitől félek. Hogy elkábít vagy valami :D
2021. jún. 4. 00:10
 3/25 anonim ***** válasza:
20%

TINDER. Egy SZEXPARTNER kereső.


Szerintem te kicsi vagy még hozzá, maradj a videójátéknál, és verd japán rajzfilmekre fiacskám!

2021. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Most mégis honnan a rákból tudjuk? Fogalmunk sincs, milyen típus a csaj, hány éves, szende szűz / agresszív domina, milyen társadalmi stb. háttere van, semmit nem tudunk róla. Lehet, hogy ábrándos bölcsész, aki meg akarja neked mutatni a Van Gogh-os posztergyűjteményét. Lehet annyira agresszív nimfomániás, hogy bepucsít neked egy szál semmiben, amint belépsz az ajtón. De lehet valami kispénzű háziasszony is, aki meg akarja veled szereltetni a csapot, aztán kihajít a fenébe minden további nélkül. Vagy szervkereskedő csaj, aki a májadat meg a tüdődet akarja eladni Licsiangba, és a haverjai feldarabolnak, amint beteszed a lábad. Így ezer dolog lehet, te vagy az, aki ismered valamennyire, nem mi.
2021. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#4: pár nap online beszélgetésből semennyire nem ismerem, az a baj. De látom mások szerint sem veszélytelen
2021. jún. 4. 00:23
 6/25 anonim ***** válasza:
31%

Ne legyél már ilyen besz.ri!!! Nyugi nem fogják eladni a vesédet, sem kirabolni nem fognak. Aki ki akar rabolni az nem a saját lakására/albijába hív, hogy utána a rendőrségnek csak becsengetnie kelljen.

A legnagyobb kockázat az lehet hogy szívatás a dolog és semmiféle xy nevű csajról nem fognak a címen tudni.

2021. jún. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
A legtöbb lány azt sem akarja, hogy tudd pontosan hol lakik pont azért mert akárki lehet a profil mögött. Ez hogy felhív magához.. Szerintem offold, mert nagy valószínűséggel nem az akinek mutatja magát.
2021. jún. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%

2 napja beszéltek és nem mentetek át máshova Tinderről, telefonhívás se volt vagy videochat hogy megbizonyosodj róla, hogy a képei mennyire fedik a valóságot. Lehet, hogy 10-15 évvel idősebb és 20 kilóval nehezebb vagy tolószékben ül és megkér, hogy vidd le a lépcsőn...


Meg ahogy a 4-es sorolta, ezernyi oka lehet, de a 6-os válaszát tartom én is valószínűnek, esetleg valami expasi bosszúja, aki felregisztrált az exe képeivel, te meg megjelensz frakkban, mint valami kisvakond, hogy "hölgyem, mehetünk vacsorázni", az meg lefagy, aztán szétröhögi az agyát, majd közli veled, hogy sajnálja, de a szemét exe aljas tréfájának lettél az áldozata. Esetleg hogy sejti, hogy ki állhat a háttérben és szintén nagyon sajnálja, neki kínos ez az egész.

2021. jún. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

Eszedbe ne jusson! En alkalmi szexre keresett pasikkal is utcan talalkoztam, semmikepp sem fogadtam volna oket az ajtomban.

Ez csapda. Alapeset, sima kirablas.

2021. jún. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"2 napja beszéltek és nem mentetek át máshova Tinderről, telefonhívás se volt vagy videochat"

Én ilyet nem mondtam, hogy ne lett volna

2021. jún. 4. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!