Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy kis problémám. Félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kis problémám. Félek hogy megcsal a barátnőm. Nagyon gyanúsan viselkedik. Miért?

Figyelt kérdés
Mostanában ha találkozunk a barátnőmmel kevés időt szán kettőnkre inkább a barátnőivel van velem csak 10 percet kettesben. Meg ha megy aludni nem is álmos, de azt mondja. Nem érzem hogy szeret. Érzem megcsal vagy van más valakije? Amugy 9 hónpja vagyunk együtt. Ha kérdem, hogy van-e más valakije tagad mindent és nevet. Ez mire vall?
2009. máj. 7. 01:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amugy elfelejtettem uda irni, hogy ismerem mint a tenyeremet! Régen nem ilyen volt mint most.
2009. máj. 7. 01:58
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha ismered, azt is tudod, hogyan lehet vele beszélni.

Beszéld ezt is meg.

2009. máj. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hány éves a barátnőd?...15-16 éves korban a lányok nagyon függnek a barátnőiktől, sokat szeretnének a barátjukkal, de a barátnőkkel is lenni.

Ha a kapcsolat elején másmien volt, utalhat a viselkedése arra, hogy már megunt, vagy nem szeret szerelemmel, lehet valamivel fel kellene dobnod a kapcsolatot. Csináljatok olyat, amit nem szoktatok.

De előtt beszéld meg ezt vele, mond el neki mi bánt...és ha kinevet...Akkor nem érett még egy kapcsolatra szerintem és hagyd ott inkább.

L, 18

2009. máj. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mond neki h esküdjön az életedre (vagy vki máséra akit szeret) hogy nem csal meg ... ha hezitál vagy azt mondja hogy ő nem esküdözik össze-vissza akkor ott gondok vannak ... belőlem így bármit kilehet szedni mert egyszerűen nem visz rá a lélek h hazudjak , más életével "játszak" .:S
2009. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy én már sok féle módon változtattam a kapcsolaton szinesebbé tettem de ő semmit nem csinál, hogy jobb legyen, alig törődik a kapcsolatunkkal. Valószinüleg már csak mondja hogy szeret. Ugye?
2009. máj. 7. 11:17
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha azt mondom neki, hogy legyen vége, akkor azt mondja nem akarja. Nem értek semmit :S Nagyon rossz
2009. máj. 7. 11:18
 7/11 anonim ***** válasza:
A fölöttem lévő kommentjéhez szólnék,hogy esküdni a templomba szoktak:) És egyébként ez az esküdözés nem mindíg tud valós lenni,szóval ez baromság.. De egyébként nőkön észrelehet venni ha már nem igazán szeret vagy még nem szeret.. voltam én is ilyen cipőbe és rögtön leszúrtam a dolgot.. mert nem nagyon jött oda,keveset ölelt át,alig adott csókot stb.. ezt észrelehet venni ha kicsit szemfülesebb vagy =) De ehhez kikell ismerni a másikat.. Mi 10. hónapja vagyunk együtt,elején nálunk is voltak ilyenek a lány részéről,de az még 1 fiú miatt volt,előző barátja miatt,azóta mióta kiheverte, nem csinál már ilyeneket.. sőt még füzetet is vezet,amikor nem vagyok vele hogy mennyire hiányzok neki,alig várja h hazaérjek stb.. de mondom ehhez kell az hogy kiismerd elég jól a barátnőd.. én pl rögtön észreveszem ha valami baja van,vagy felhúzza valaki.. és hiába mondja azt hogy semmi baja nincs mikor kérdezem,látom rajta:)
2009. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem akarja?

Megmondod neki kerekperec, hogy vagy változtat ezeken a dolgain, vagy szétválnak útjaitok.

Ne legyél papucs.

2009. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok papucs, csak szeretem. Ha jó kedve van netalán akkor nagyon mondja h szeret, ha rossz kedve van vagy fáradt akkor meg se mukkan:s
2009. máj. 7. 18:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindegy mit mondasz, én tartom magam ahhoz, amit mondtam.

Mondd meg neki, hogy muszáj változtatni, mert hiába szereted, neked ez így nem jó. És ha nem változik a helyzet, akkor kénytelen leszel más vizekre evezni.

2009. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!