Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyanúsan viselkedik. Mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanúsan viselkedik. Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Megismertem a tinderen egy csajt, 2 napja beszélünk. Randira hívtam, amibe belement. Étterembe fogunk menni, felajánlottam hogy elmegyek érte. Viszont ő "ragaszkodik" ahhoz hogy menjek fel előtte hozzá. Nektek nem lenne ez gyanús? Biztos nem szexet akar. Egyrészt nem tartom a külsőmet annyira jónak, másrészt miért a vacsi előtt akarná? Kicsit elkezdtem ráparázni erre :D
2021. jún. 3. 23:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
23%
Tuti szexelni akar,ki van éhezve.
2021. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
Egy tanulságos valós eset, hogy tanuljatok belőle. Neten megismert csinike pasi lakására fel, valós csaj, telefonon is beszélek. Dumcsi, iszogatás, pasi reggel tér magához a filmszakadásból. A csaj valahogy megoldotta hogy felüsse a pasi piáját, amíg az ko-n feküdt addig jöttek a bűntársai és kirámolták a pecut.
2021. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%
Gyanús igen, de menj el, és írd meg nekünk a fejleményeket!
2021. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Mesélek majd, remélem fogok tudni!
2021. jún. 4. 17:14
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy tolószékes és segítsd neki valamiben. :)) Bár ez esetben szerintem megmondaná, hogy miért ragaszkodik ehhez, hogy felmenj.

Esélyesebb, hogy a csaj helyett néhány bűnöző fog várni, akik leütnek és kirabolnak.

2021. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

OFF:

#4 Ezzel a válasszal egy borzalmas, magányos, depressziós, álmatlan estén sikerült megnevettetned. Nagyon köszönöm! :)

ON:

Valóban elég gyanús ez a dolog, én nem mennék.

2021. jún. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%
Ne legyèl beszari! Csak ki akarja csapni a répád a étterem előtt, hogy ott majd ne legyél feszült!
2021. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Akit érdekel: se rablás, se szex nem volt.
2021. jún. 6. 09:31
 19/25 anonim ***** válasza:
Akkor mi volt?
2021. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Az egyik kommentelő írt egy ilyet: "Lehet, hogy ábrándos bölcsész, aki meg akarja neked mutatni a Van Gogh-os posztergyűjteményét."

Ez áll a legközelebb a valósághoz :D De a randi jó volt és azt érzem megtaláltam akit kerestem.

2021. jún. 6. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!