Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ezeknek a társkereső oldalaknak, ahol 10/9 nő ilyen, hogy egy rendes mondatot sem tudnak visszaírni? Ez a badoo, ha valakit érdekel. Lehet a tinder jobb, még nem próbáltam.

Figyelt kérdés

Oké, belem lehet kötni (hölgyek szeretnek kritizálni mindent ami nekik nem szuper-nem figyelemfelkeltő, hogy miért nem valami egetrengető viccel kezdtem a dolgot, stb... De nem ez a lényeg, hanem, hogya legtöbb nő, akibe belefutottam itt, az mind pont ilyen. Biztos 100 másik ír nekik. Nem tudom, de akkor sem kellemes dolog ez na.


[link]


2021. jún. 4. 19:54
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
59%

Kiráz a hideg ezektől a királylányoktól :). Nyilván nem nézel elég jól ki neki. Nőknél népszerű haverjaim miatt tudom, milyen is az, amikor lázba jön egy csaj. Esetemben még kb. ilyen válaszok se jöttek (társkeresőn régen, nem Tinderen, ott még matchem se volt).

Próbálkozz még sok csajnál aztán hátha, ha meg nem, akkor meg olvass a sorok között.

2021. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, de egy vadidegentől a "milyen napod volt?" kérdéssel én sem tudnék mit kezdeni. Azt sem tudja, ki vagyok, mi vagyok, de már a napomról kérdez? Indíts inkább olyasmivel, amiből minimális képet alkothatsz róla.
2021. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
12. Pl?
2021. jún. 4. 20:57
 14/56 anonim ***** válasza:
92%
Kezdem azt hinni, hogy ezen az appon amiatt vagyok olyan népszerű, mert tényleg igyekszem normálisan válaszolni mindenkinek. 😅 Le fogok szokni erről.. Amúgy tényleg nagyon nehéz eredetinek lenni, hogy 100an írnak kb.
2021. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy próbálj ki valami más stratégiát, ha a normális érdeklődő stílus nem megy. Legközelebb kérdezd meg tőle milyen volt a széklete.
2021. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találni azt az egyet.
2021. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
93%

Iszonyú fárasztó ez a "milyen napod volt". Ilyet attól kérdez az ember, akit ismer. Vadidegentől azt akarod megtudni, hogy milyen ember, nem azt, hogy épp aktuálisan mi van vele, "hű, hosszú napom volt, és fáj egy kicsit a sarkam, mert feltörte a cipő": egy idegentől ezek érdektelen dolgok.


Ezek helyett a sablonos kérdések miatt kérdezz rá valamire, amit a reglapján ír magáról. Ha nem ír magáról semmit (én mondjuk olyan nőnek szinte soha nem írok), akkor kérdezz rá valamire, amit a képein látsz.


Ha a világon semmilyen egyéni, téged érdeklő dolog nincs sem a bemutatkozásán, sem a képein, akkor ne írj neki.

2021. jún. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
64%
Nem erdekled őket kérdező, mert szarul nézel ki.
2021. jún. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
91%

Hát szerintem már az első mondatoddal elkonyvelt a csaj :)

Mégis miért kérdezed meg hogy szabad e ismerkedni, ha már match van?


Tény, hogy egyszavas válaszokkal nem lehet mit kezdeni, de én olyankor nem is folytatom a beszelgetest.

Ennél legyél érdekesebb.

2021. jún. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de szerinted ha naponta másik idegen csóka kérdezi meg, milyen napod volt, arra egy idő után akarunk válaszolni? Miért nem lehet azt kérdezni, hogy szoktál olvasni/túrázni? Mert én igen és mi a kedvenc könyved, hol szeretsz túrázni? Hogyan töltöd a szabad idődet? Én festek, és te? Ha ezekre sem kérdez vissza, megértelek. De egy ilyen milyen napod volt, semmit mondó hülyeségtől nekem is elmenne tőled a kedvem.
2021. jún. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!