Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ezeknek a társkereső oldalaknak, ahol 10/9 nő ilyen, hogy egy rendes mondatot sem tudnak visszaírni? Ez a badoo, ha valakit érdekel. Lehet a tinder jobb, még nem próbáltam.

Figyelt kérdés

Oké, belem lehet kötni (hölgyek szeretnek kritizálni mindent ami nekik nem szuper-nem figyelemfelkeltő, hogy miért nem valami egetrengető viccel kezdtem a dolgot, stb... De nem ez a lényeg, hanem, hogya legtöbb nő, akibe belefutottam itt, az mind pont ilyen. Biztos 100 másik ír nekik. Nem tudom, de akkor sem kellemes dolog ez na.


[link]


2021. jún. 4. 19:54
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
63%

kedves kisgyermek, öreg nénibácsi.


Mindig vicces, amikor ezen az oldalon úgy viselkedtek (na jó nem csak itt, hanem máshol is), hogy ahhoz képest a három éves gyerek százszoros felnőtt. :)

Szóval miért ne úgy álljak a nőkhöz? :D


De persze mindez csak akkor, ha elfogadom az érvelésed.


Mivel nem fogadom el: ez akár népszerű, akár nem, igenis jó meghökkentésre, hiszen a reakciók az idegállapottól a frusztrált, semmire arcoskodásig terjedtek :)

2021. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
30%

41

Mert neked ezek szerint a 80 iq-val rendelkező nők jönnek be, amivel tök őszintén, semmi baj.

"igenis jó meghökkentésre, hiszen a reakciók az idegállapottól a frusztrált, semmire arcoskodásig terjedtek :)"

A szóhasználatod szánalmas és sértő, téged minősít. Ráadásul még az is látszik, hogy szándékosan provokálod a nőket, amit végképp nem értek. Vagy mégis értem? Te arra mész rá, hogy elriaszd a nőket a xxx vicceiddel és a még xxxebb hökkentgetéseiddel?

2021. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
78%
Látens homokos és a nőkön akarja leporolni.
2021. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
29%

Na mindegy, lényeg, úgy néz ki, hogy rohadtul meg kell gondolni, mit ír az ember, mert ha a szövege nem jön be, cserébe a finom lelkű, IQ-központú stb. nőktől esetleg gúnyolódást, megalázás- és gyalázkodásözönt fog kapni válaszul. Amit érezni fognak, az mindenesetre a lenézés és a megvetés lesz.


Az itteni nők stílusa alapján részemről a "ne írj, tiltottalak" szöveget javaslom bemutatkozó üzenetként. Vagy a kiregelést.

2021. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
55%

Nem engem minősít, hanem a reagálókat.


Jó volna felébredni már a torz álomvilágból, ahol a "rossz hír hozója" lesz a gonosz, nem azok, akik úgy viselkednek.

Mi lesz a következő, nem nevezhetek egy büdös bunkót büdös bunkónak? Az elmeorvos nem nevezheti az elmebeteget annak? A bűnözőt nem nevezhetjük bűnözőnek?

Nem nevezhetem az utánad író, semmitérő, neten (se) bátor frusztrált gagyit, semmitérő neten (se) bátor frusztrált gagyinak?

Mert szánalmas, sértő és minősít, nem az ő viselkedése minősíti magát? :D


De persze, jó lett volna, ha nem lett volna terelési próbálkozás, de nincs szerencséd, térjünk vissza a tényekhez: "De persze mindez csak akkor, ha elfogadom az érvelésed." Szóval kezdd előlről, hátha másodszorra több sikered lesz.


Némileg off, de ugyanakkor erősen kapcsolódik, mindig viccesen szánalmas, hogy szidjátok a férfiakat, milyen bunkók, meg nőelnyomók, stb. Közben meg folyamatosan és lazán leigénytelenezitek, 80 IQ-zzátok, fogatlan ci.urvázzátok nőtársaitokat, ha valami érvet kell felmutatni egy férfi ellen.

Ez ilyen végső érv, mint jobbosoknál a zsiráfozás?

2021. jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
75%

44

Én kiregeltem!

És csak annyit, hogy SOHA nem sértettem meg senkit. Se azokat, akik egy sziánál nem tudtak többet írni, se azokat, akik UNDORÍTÓ szexuális jellegű dolgokat írtak, se azokat, akiknek be van írva, hogy kapcsolatban vannak (mit keresnek ezek társkeresőn? van szexparnterkereső meg szeretőkereső is...). Soha nem szóltam be senkinek.

Annyit mertem elrebegni, hogy TALÁN figyelni kéne, hogy az illető nő mit ír magáról / milyen képet tesz fel magáról és ennek megfelelően kéne megszólítani. Ugyanis a nők szeretik különlegesnek érezni magukat.

Ha a férfiak konzekvensen azt választják, hogy mennyiséget produkálnak minőség helyett, az az ő döntésük és az ő bajuk.

2021. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
78%

45

Az a baj cica, hogy te nem vagy százas. Veled nem érdemes és nem kell vitatkozni.

Jobbulást.

2021. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
0%

47. Cica, ez is csak egy betanult, unalmas, sablongagyi bullshit volt, ennyit tudtok, ti hatalmas önállóan gondolkodók, meg rugalmasan elszakadni (fejvesztetten, bef.osva menekülni), ha kellemetlen érvekkel és tényekkel találkoztok szembe :D


Jah, meg a valósághajlítást, miszerint a tények és érvek nem azok. Miért? Azértmertcsak, mert ti ezt izzadjátok ki magatokból ;)

2021. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
36%
Megismétlem. Nem vagy százas. Szerintem kezeltesd magad. Jobbulást.
2021. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
5%
Nem számít mit ismételgetsz, ahogy felettem írták és én is írtam, érvek hiányában marad a gagyi gyalázkodás, mert finom lelkű, IQ-központú stb. vagy :D
2021. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!