Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ezeknek a társkereső oldalaknak, ahol 10/9 nő ilyen, hogy egy rendes mondatot sem tudnak visszaírni? Ez a badoo, ha valakit érdekel. Lehet a tinder jobb, még nem próbáltam.

Figyelt kérdés

Oké, belem lehet kötni (hölgyek szeretnek kritizálni mindent ami nekik nem szuper-nem figyelemfelkeltő, hogy miért nem valami egetrengető viccel kezdtem a dolgot, stb... De nem ez a lényeg, hanem, hogya legtöbb nő, akibe belefutottam itt, az mind pont ilyen. Biztos 100 másik ír nekik. Nem tudom, de akkor sem kellemes dolog ez na.


[link]


2021. jún. 4. 19:54
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Há'pörsze hogy onnétt gyütt, nem látod-é? Ostoba fehírnép. 😂
2021. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
36%

26

"Nem kell mindig vicces, lehet meghökkentő is, csak utóbbira nem tudnak mit reagálni a nők, pl. hova tűnik a fehér, amikor elolvad a hó?"


Huh, ez nagyon gyatra volt, bocsi.


A nőknek nagyon is van humorérzéke, ez egy abszolút tévedés, hogy nincs. Hát hogy tudnánk értékelni, hogy vki humoros, ha nem lenne humorérzékünk? Gondolkozzunk már kicsit.

2021. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
50%

Nem, ez nagyon is jó volt.


De a terelés nem menő, meghökkentőről beszéltem, nem humorról.

2021. jún. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
77%
Nem, ez nagyon rossz volt. 😭
2021. jún. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
73%
"Where does the white go when snow melts?" Elég közismert filozofálgató felvetés, ne játsszuk már el, hogy zokogni kell rajta, akkora szar.
2021. jún. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
100%
35 Ez egy közhely. Nem rossz, hanem ilyennel indítani azt jelenti hogy nincsen sok saját gondolatod.
2021. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
68%
#35 Én falramászom ettől, ha ilyen közhelyes "filozofálgatást" pufogtat, aztán még bizonygatja is, hogy ez milyen elgondolkodtató.
2021. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad, egy bizonyos értelmi szint alatt ez nem tűnik fel nekik. Ha egyszer vicces volt, amikor valaki kitalálta, akkor azt hiszik, az a vicces ember aki ilyeneket ismételget.
2021. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudtam, hogy ez egy ilyen közismert vmi, de hát irtó béna. (Csak a hó fehér vagy mi? Egyszerűen semmi értelme. Nem vicces, nem filozfálgató és nem meghökkentő.) És nyilván nem nők boldogítására találták ki. Ez a jóforma Karpeta kartárs azt hiszi, hogy a nők 3 éves kisgyerekek és annak megfelelő módon próbálja szórakoztatni őket. :))) "De a terelés nem menő, meghökkentőről beszéltem, nem humorról." Nem tereltem, telóról voltam, onnan alig bírok írni, öreg vagyok, nna.

Számomra a meghökkentő mondjuk az, hogy megtudok egy állatfajról vmi olyat, amit addig nem tudtam, vagy megtudok BÁRMIRŐL vmit, amit addig nem tudtam (és az érdeklődési körömbe tartozik). Na, ez meghökkentő lehet. Nem a fehér cucc. Illetve akkor már a színekről lehetne meghökkentő dolgokat mondani, mert hogy nincsenek is színek (?), csak mi látjuk őket és a fehér ... na itt utána kéne olvasni.

2021. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

37

Bocsi, idegállapotomban "nem hasznosat" nyomtam, pedig "hasznosat" akartam!

2021. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!