Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ezeknek a társkereső oldalaknak, ahol 10/9 nő ilyen, hogy egy rendes mondatot sem tudnak visszaírni? Ez a badoo, ha valakit érdekel. Lehet a tinder jobb, még nem próbáltam.

Figyelt kérdés

Oké, belem lehet kötni (hölgyek szeretnek kritizálni mindent ami nekik nem szuper-nem figyelemfelkeltő, hogy miért nem valami egetrengető viccel kezdtem a dolgot, stb... De nem ez a lényeg, hanem, hogya legtöbb nő, akibe belefutottam itt, az mind pont ilyen. Biztos 100 másik ír nekik. Nem tudom, de akkor sem kellemes dolog ez na.


[link]


2021. jún. 4. 19:54
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
76%
#20 és szoktál túrázva festeni? Mi a kedvenc könyved az én kedvenc könyveim közül?
2021. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.

Nos, azóta írtak páran jó dolgokat.

Ha ráírsz valakire, annak csak van valami oka.

Tetszett a képe? Hol készült? (Oké, a szobában/budiban csücsörítős szelfikkel ez nem működik, de pozítívan állok hozzád és remélem, nem az ilyen csajoktól vársz értelmes beszélgetést...).

Ha van valami az adatlapján, amiről eszedbe jut valami, mondjuk a lakhelye, akkor arról is el lehet kezdeni beszélgetni (ha ugyanaz a lakhelytek, akkor is, sőt).

Kicsit legyél kreatívabb és ezt a " mikyen napod volt?" dolgot felejtsd el első kérdésnek, mert ettől a legtöbb nő falramászik (persze miután van már minimális ismerettség, akkor mehet).

2021. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
84%
21 Nem az a lényeg, hogy az én könyveimet szeresse, hanem hogy kialakuljon egy érdekes beszélgetés arról, hogy miket szokott olvasni, miért szereti, mit gondol róla. És ha érdeklem, az én véleményem is érdekelni fogja, ahogy engem is az övé. Ezt úgy hívják, hogy normális társalgás, de gondolom, te hírből sem ismered....
2021. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
27%
Csak a külső számít, mindenki tudja.
2021. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
41%

21

Végre valaki vicces. :)


Nah, hát én 2 hétig bírtam egy társkeresőn (nem tinder, nem badoo).

Rengetegen írtak (ami fura, mert nem vagyok sem fiatal, sem szép). Most tekintsünk el a totál hülye "sziák"-tól. (És nincs utána semmi.) Meg a perverz marhaságoktól. Meg a teljesen sablonos, semmitmondó levelektől. Egyetlen egy valaki tudott megfogni, aki kib.szott vicces volt. Nekem volt egy elég vicces sor, amit arra írtam, hogy "mit csinálsz szabadidődben?" és erre reagált. Úh. sajnos amit Kérdező a kérdésben írt "miért nem valami egetrengető viccel kezdtem a dolgot,", na nekem az nagyon bejött. Nyilván nem lehet ilyet várni, de ha mégis megtörténik, nagyon tud ütni.

De szerintem ezt tényleg nem is várja el senki, viszont amit 17-es írt, az nagyon jó.

És visszagondolva, még két férfivel leveleztem, az egyik azt írta, hogy "szép a mosolyod" (és akkor mi van?), a másik meg azt, hogy "milyen szép magas és karcsú vagy" (és akkor mi van?).

Megelégedtem volna azzal, ha az általam beírt egy-két kicsit érdekesebb dologra reagált volna bárki bármit, de ilyen nem volt.

2021. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
12%

Köszönöm #25.

De látod a 20-as szerint nem vicces, egyből idegállapotba is jött Maunika kérem.


Valószínűleg így reagált volna társkeresőn is, aztán megy a sirám, hogy a férfiak borzasztóak.


Nem kell mindig vicces, lehet meghökkentő is, csak utóbbira nem tudnak mit reagálni a nők, pl. hova tűnik a fehér, amikor elolvad a hó?

2021. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
26 Bocs, de nem ilyen debil humorhoz vagyok szokva.
2021. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
29%
Cica te semmilyen humorhoz nem vagy szokva, csak fa alsórészizmushoz.
2021. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Ne magadból indulj ki.
2021. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

Az nehéz lenne, Minnesotából jöttél? :D

Hali, mizu, vidéki vagy?

2021. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!