Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korukra diliznek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korukra diliznek be a nőknél sikertelen férfiak?

Figyelt kérdés
Általában mikor jön el az a pont amikor agresszívak lesznek?
2021. jún. 5. 12:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9

Azért durva amiket írsz...


Én utánaolvastam valami amerikai incel tömegmészáros baromnak. Egy hülye volt, ilyet nem szabad csinálni etc.


Ami engem meglepett, hogy az egyik csajnak a szülei, akit megnevezett mint kiváltó ok, majd lemészárolt, tagadták, hogy a lányuk valaha is szekálta volna a srácot. A volt sulimban is voltak ilyenek, akiket éjjel-nappal szivattak, kiközösítettek, én is ennek a határán lebegtem, amíg nem kezdtem el sportolni. Nekem ezt egyik szülő se tagadja, hogy az ő cuncika gyereke senkit nem vert meg a tesiöltözőben, nem fújolt másra, szekálta, cikizte, piszkálta. Nagyon kevés olyan gyerek volt, aki az egyik vagy a másik oldalon ne állt volna. Pontosan én is emlékszem, nálunk a szekálásokat ki kezdeményezte, ki volt a felbújtó, főkolompos. Én csak annyit üzenek neki, kapja be :D

2021. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Nem dilinek hivnam, inkabb ugy mondanam, hogy sose nonek fel agyilag. Kozben meg gyartjak az ideologiakat, az energiaiakat ez koti le, nem a szemelyisegfejlesztes. Ez van, amikor anyuka bura alatt neveli a gyereket, majd kiereszti a vilagba. Az meg visszafordul es ott marad anyu nyakan. Nevelesi csod. Nem tudtak embert nevelni, helyette megadtak neki mindent. A noknel ez jelenti a zsakutcat, nem a tarskereses."


Ránézésre hogy tudják megállapítani a nők egy férfiról, hogy anyuci pici fiacskája, ha a férfi ezt magától nyilván nem mondja el a nőnek? Ez látszik is az illetőn? Nem hiszem, hogy minden ilyen férfi ezzel dicsekedne.

2021. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
18
2021. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi generációknál ez 30 év körül jött el, viszont a fiatloknál egyre korábban.
2021. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én úgy 22 éves koromban estem nagyon mély depresszióba. Nagyjából 25 évesen, bő másfél évnyi totálisan sikertelen társkeresőzést követően született meg bennem az a mérhetetlen gyűlölet és megvetéssel kevert közöny a társadalom iránt, amit most, 27 évesen minden eddiginél jobban érzek. Mondanom sem kell, még mindig szűz vagyok és azóta se kellettem senkinek.
2021. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12-es. Nemcsak a nok latjak, mindenki. Az ilyen ember harit, maszatol, nyamnyila, el akar tunni a tomegben. Semmivel sem igyekszik kitunni, az osszes dolog, amit onmeghatarozas alapjan magara tud mondani, hogy rendes. Az ilyenekben nulla ferfiassag van es a tesztoszteron szintuk is negativ. Bizony ezt meg tudat alatt is erezni, a szaglasunk a legerosebb es legallatiasabb beidegzodesunk. Ezert mondjak, hogy 30 mp alatt el is dol, ki hogyan viszonyul a masikhoz. Es azert mondja mindenki, hogy menjel edzeni, mert az termeszetes modon noveli a tesztoszteronszintet. De nem, helyette nyignak a szerencsetlenek, hogy eltapossak oket. Persze, hogy eltapossak oket, az elso interakcional, amikor mas ferfi is kepbe kerul, mar menekulnek. A noknek nem is kell valasztani, az ilyenek megerzik, hogy mikor kell elkotrodniuk. Ezert legyenkednek az interneten, mert ott azt hiszik egyedul vannak. De kisebbrendusegi komplexusuk ott is kiutkozik egybol. Lehet, hogy fizikalisan rendben vagy, jol nezel ki, nem vagy beteges, stb, de mentalisan instabil vagy es ilyen utodokat senki nem szeretne, igy ezert esel ki a pixisbol.
2021. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!