Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akivel egyetlen nő sem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel egyetlen nő sem akar SZEXELNI, de barátnak, ismerősnek a legtöbbeknek jó, azt miért hitegetik, hogy megtalálja majd a párját?

Figyelt kérdés

Olyan férfi, akinek KIZÁRÓLAG a fizetős lányok kínálkoznak fel, az összes többi randipartnernek nem az esete, nincs kémia, stb.


Legalább egy fizetős lány elmondhatná, hogy a nem fizetős nőkkel miért nem jön össze neki soha semmi.


De helyette még jól bele is rúg a társadalom, hogy szégyellje magát, amiért megfordul a fejében, hogy milyen érzés megtapasztalni, hogy milyen egy nővel.



2021. jún. 15. 12:50
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
30-as: A 29 es vagyok. Irtam valahol az udvarlás szót? Mert nem látom a válaszomban. En azt írtam hogyha ide kiír egy kérdést egy lány hogy szingli és szeretne ismerkedni akkor kap minimum 20 sráctol uzenetet. Forditva viszont ez nincs igy. A tobbit nem ismetlem meg de tanulj meg értelmezni es olvasni. :)
2021. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Mások a két nemre jellemző szokások, a névtelen online üzengetés inkább a férfiakra jellemző (hogy a 20-ból hány akarná csak meghúzni az adott lányt, azt nem tudom és feltételezzük a legjobbakat).
2021. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Ez akkor mi?


"Tehát mindig a nők választanak és nyilván ha megkaphatják a jobbat a gazdagabbat a legjobb kinéző srácot aki udvarol neki akkor nem fog összejönni a csúnyábbal aki szintén udvarol neki."

2021. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
33as: Az nem a gyks uzenetekre írtam. Ezert irtam tanulj meg ertelmezni es olvasni. Neten nem tudnak udvarolni egymassal az emberek. Előben viszont igen es a nő ha megkaphatja a legjobbat valasztja aki udvarol neki. Tehat ez olyan mint a szerencsejatek. Egy ferfinak manapsag nagyon nehez baratnot talalni. Egy nonek meg sok az elvarasa egy ferfival szemben.
2021. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

"Tehát mindig a nők választanak és nyilván ha megkaphatják a jobbat a gazdagabbat a legjobb kinéző srácot aki udvarol neki akkor nem fog összejönni a csúnyábbal aki szintén udvarol neki."


Ezzel az a bibi, hogy mindenkinek más tetszik, szintén azt mondanám, hogy nem egy videójáték az élet, ahol a magasabb szintű XP-vel rendelkező karakter visz mindent, hanem ezernyi dolog befolyásolja egy nő és egy férfi választását.

2021. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
35-ös: Én ezt nem így látom. De ez olyan amit írsz hogy ha te nyernéd meg lottó ötöst akkor elutasítanád a pénzt mondván hogy neked nem kellennek milliárdok. Persze hogy minden nőnek más férfi tetszik de mindenki magas teszi fel a lécet minden nő egy férfival szemben. Az alapdolgok meg a legtöbb nőnek szinte ugyanaz. Most az hogy az egyik nőnek a magas férfiak tetszenek a másiknak meg a barna hajú ez már másik dolog. A lényeg az hogy a lányoknak sokkal nagyobb választási lehetőségük mint a fiúknak és ezt tudják a lányok is azért van fent rengetek csaj ezeken a fizetős szex oldalon. Mivel egy férfi már ott tart hogy kifizet egy szexért pénzt csak azért mert nincs nője esetleg akivel ez megoldható lenne. És mivel egyre több ilyen szolgáltatás van tehát a nők tudják hogy sok férfinak nem jut egyszerűen nő és kihasználják ezáltal így.
2021. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
90%
Attol meg eleg hulyesegeket projektalsz masokba. Valoszinuleg eleg keves olyan no van, akinek 20-an udvarolnak egyszerre es o csak rabok az egyikre, a te feltetelezesed szerint a legszebbre, es onnantol o a befuto. Ha nem ismeri mind a 20-at, akkor valasztani sem tud kozuluk. Ha megismerte mind a 20-at es valasztott, akkor pedig abbol neked kell levonni a kovetkeztetest, ami rad vonatkozik. Az embereknek millio tulajdonsaguk van, a kulso szepseg ezek kozul csak az egyik, ellensulyozhato mas dolgokkal. Masoknak sikerult az elonytelen kulsejuk ellenere is kapcsolatokat kialakitani es fenntartani. Ok hogyan csinaljak szerinted? Mert az, hogy valaki szep, gazdag, meno, annak nyilvan konnyu a terepmunka. De ilyenbol keves van. Aki csunya, vagy szegeny, vagy nem meno, azoknak hogyan lesz kapcsolatuk?
2021. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
37-es: Látom nem érted. Ha tudsz válogatni munkák között egy adott szakmai területen akkor melyiket választod ha vannak választási lehetőségeid? Nyilván azt ahol normális a munkatársak ami viszonylag közel van a lakóhelyedhez és jól is fizet. Ha a lányok tudnak választani akkor lényegtelen a külső mert ő feltettek magukban egy lécet hogy nekik milyen fiú kell. Ezt csak ők tudják mivel senki nem gondolatolvasó. Mivel ő választ és ő tudja neki milyen kell ezért nem fog mindenkivel egyesével megismerkedni akik majd udvarolnak neki vagy írnak neki hanem csak azzal fog aki a passzol az ízléséhez vagy leginkább passzol az ízléséhez. Ha ez nincs akkor addig lesz szingli ameddig meg nem találja. Viszont a férfiaknál teljesen más a helyzet mert egy férfi nem választhat hiszen mindig a nő dönt legvégső esetben. Egy férfinak főként a társ a fontos a párkapcsolat meg a biólógiai szükségletek és a legtöbb férfi nem válogat hiszen tudjuk hogy nem kapunk meg egy mittudomén pláza csajt mondjuk. Ezaz aki csunya vagy szegény azoknak hogy lesz kapcsolatuk? Na ők azok akik nem neten ismerkednek hanem élőben és nyilván egyetem vagy munkahely vagy akárhol ismerkednek de ehhez piszok nagy óriási szerencse is kell hogy rátaláljanak egymásra. Akiket te látsz az csak egy kis % az emberekből akik párkapcsolatban vannak. Nagyon sokan pláne férfiak körében sok a szingli meg a magányos.
2021. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

"Tehát mindig a nők választanak és nyilván ha megkaphatják a jobbat a gazdagabbat a legjobb kinéző srácot aki udvarol neki akkor nem fog összejönni a csúnyábbal aki szintén udvarol neki."


unalmas már ez nagyon. menj ki az utcára, és nézd meg hogy néznek ki az emberek.

ha igaz lenne, hogy a nők a legjobbat akarják mindig, akkor nem élne most nyolcmilliárd ember a bolygón.

2021. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
30%
39es: Magyarországon nagyon kevesen vagyunk vagyis csökken a népesség. De ok akkor minden embernek lehet párja. Akkor kérdezem én hogyha innen indulunk ki hogy akkor miért szingli rengetek srác meg magányos és miért kapnak a legtöbben elutasítást? Ha ilyen uton indulunk akkor mindegy a kinezet mindegy a penz es stb. akkor minden ronda embernek van parja mondjuk? Egyik szavatokkal utitek a masikat. Ha azt mondom szamit a kinezet az a baj ha azt irom nem számít a kinezet akkor az a baj. En azt irtam le lenyegeben hogy kb 80%-al talal a holgy maganak elobb part mint egy ferfi. Es ez az igazsag barki barmit mond vagy ír.
2021. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!