Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Puák, pua tanoncok! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puák, pua tanoncok! Miért kezdtek el hisztizni, ha valaki (jogosan) kétségbe vonja az egész pua dolog hitelességét?

Figyelt kérdés

Pár hete összefutottam a neten egy pua tanoncal, aki foggal körömmel védte a "nagy puákat". Észérveket soroltam neki az egész jelenség ellen, erre elkezdett óvodás módon hisztizni, személyeskedni, utána pedig elmenekült és azóta se írt vissza.

Miért van ez? Nem úgy van, hogy aki pua, annak van önbizalma, vagyis tud értelmesen vitázni?



2021. jún. 16. 13:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%

Én ehhez az egészhez csak annyit tennék hozzá, hogy a nőknek is megvannak a maguk PUA anyagai, a férfiak elcsábítására.


Mit gondolsz például erről:


[link]


Mint látod, lehetnek női PUA-k is, akik pasikat szednek fel XY módszerrel..

2021. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%

"#8 Nem nekem árt, a társadalomnak. Az dühít a legjobban, hogy pár f**zfej meggazdagszik abból, hogy 90%-ban hazugságokat adnak el önbizalomhiányos fiúknak. Magyarán kizsebelik őket valótlan dolgokkal"


Tudomásom szerint Dragon (underground körökben ismerik a nevét) soha nem kért pénzt az oktatásért, hanem ingyen vállalta.

2021. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%

A PUA igazából 10 éve még működött volna, ma az instagram/Tinder korában viszont már nem. Sajnos mi, magyarok, hülyék vagyunk ahhoz, hogy angol nyelvű dolgokat olvassunk, így hozzánk csak most jött el ez az idejétmúlt taktika.


Nyugaton az incel/blackpill ideológia az új mainstream.

2021. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
29%

Nyugaton nagyjából ezek a trendek:


1945 - 2006: Lehetett csajozni, nem kellett hozzá semmi.

2006 - 2014: A PUA korszaka

2014 - 2020: A redpill korszaka

2020 - 2021: A blackpill/incel korszaka

2021. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

"Tudomásom szerint Dragon (underground körökben ismerik a nevét) soha nem kért pénzt az oktatásért, hanem ingyen vállalta."


Max. szerencsétlen srácokat küldözgetett oda random nőkhöz, láttam őket anno párszor a Mori2-ben.

2021. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
69%

Kérdező 9: Valahol megértem a dolgot, valahol nem. Egyrészt: Én sem hiszek ezeknek a PUÁ-knak, de hogy a társadalmat ezek tegyék intenzívre... Hát nem tudom. Vannak ettől sokkal károsabb elemek is - Sz. Péter elkövető pl. durván káros - "Ha sz*r*s a s*gged, akkor ki kell töröld! Ha ezt nem teszed meg sz*ros marad! És nem lesz tiszta sem most, sem egy év múlva! Töröld meg most, hogy tiszta legyeeeeeen!" És arra a közhelyzáporra amit kiokád magából, felnyalja a nagy lóvékat... Kabaré...

A Hétköznapi Csalódásoknak van egy idevágó szövegrészlete:

"Jót akar egy idióta szakértő, jót akar neked a szekta!

Ez az ősvírus, a humanizmus terjed mint a lepra!"


Kérem a vörös vihart.

2021. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%

Nekem igen komoly önbizalomhiányom volt, és elmentem egy "gyorstalpaló" PUA tanfolyamra.


Nem lett belőlem egy f.szpörgető PUA, aki a legyet is röptében, de igenis segített az alapokban és abban hogy megértsem, hogy hogyan gondolkodnak a csajok.


Ez mondjuk kb 2010-ben volt, hasznát is vettem az ott tanultaknak a társkeresésben.

2021. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha megadta a kezdőlökést, az tök jó, csak sajnos cserébe egy csomó negatív/káros gondolatot is elültethet benned, pl. "hogyan gondolkodnak a csajok" (mintha a női nem egy homogén csoport lenne, ugyanolyan személyiséggel és vágyakkal).
2021. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!