Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyiknek van nagyobb köze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiknek van nagyobb köze a valósághoz?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom, hogy a nők csak a felső 20%-al, gazdagokkal és szépfiúkkal randiznak. De mindezek ellenére csomó átlagos párt látok az utcán, amihez következik hogy az első mondatomban szereplő állításnak nem lehet köze a valósághoz ha hozzá vesszük azt is hogy csomó gyári melósnak meg közmunkásnak is van nője/felesége. Sőt, egyes hajléktalanok is párban járnak. De lehet csak én látom így, szerintetek?


Én a másodikra teszem a voksot!



2021. jún. 19. 15:10
A kérdező szavazást indított:
A nők csak a férfiak 20%-val vannak párban, akik a Chadek
A nők csak a férfiak 10-20%-val nincsenek párban, ők az incelek
27 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
" csomó átlagos párt látok az utcán" Ez így van. Viszont rengetegszer belefutottam abba, hogy aki szerintem férfi szemmel tök átlagos okés manusz, az a nők szerint egyenesen átlagon aluli/ronda. Vagyis jóval jóképűbb férfiakat tartanak "éppen átlagosnak", mint ami a férfiak szerint az. Ennek ellenére mégis az a téves nézet, hogy a férfiak azok, akinek Palvin Barbi átlagos nő.
2021. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen nyilvánvaló, felesleges szavaztatni. Az 1-esre normális ember nem szavaz.
2021. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%

a második sem teljesen igaz, mert ugyan tudjuk mi az "incel" szótári jelentése, azért annál jóval többet jelent az, ha valaki azt írja magáról, hogy incel


tehát annak a kimaradó 10-20%-nak is csak kis része aki igazán "incel", a többieknek csak nem volt szerencséje, vagy csúnyák/visszahúzódó/zárkózottak/elhízottak, stb. az incel-szöveg és nőutálat nélkül

2021. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3


Igazad lehet, bocs csak már kezd az agyamra menni ez a sok incel kérdés :) Megfogadtam magamnak, hogy kevesebbet látogatom ezt a kategóriát de így is beléjük futok..

2021. jún. 19. 15:31
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

Az igazság inkább az, hogy a párkapcsolati piac változik és aki ma párba kerül, az a felső 20% Chad kategória. Ettől függetlenül ez akár csak 3 évvel ezelőtt is még nem volt így, így aki akkor került párba, az most is benne van és még 10 -15 évig benne lesz.


Kicsit hasonlít az egész az ingatlanpiacra. Ma csak az tud lakást venni, aki össze tud gyűjteni 30 millió fortintot, viszont 2013 -ban még 15 millió forintért is lehetett lakást venni, így aki akkor vett, az jól járt és most is van neki. Másik dolog, hogy sokan örökölnek, mivel a szüleik egy olyan világban éltek, ahol ez még nem volt elérhetetlen.


A a szülők ingatlanpiacon megfelelnek a szociális hálóban. Sokan ma úgy kerülnek párba, hogy 10 évvel ezelőtt közösen buliztak az adott lánnyal, aki így még most is elérhető nekik. Ha ugyanez a lány viszont ma ismerné meg őket... balra húzná őket még az első beszélgetés előtt.

2021. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
A lényeg, hogy ha ma ismersz meg egy lányt, a felső 20% -ban kell lenned, hogy legyen esélyed. Ha korábbról ismered és vannak közös élményeitek, lehet megkegyelmez neked. Más kérdés, hogy ezt akarod -e, mivel csak idő kérdése, hogy rájöjjön, vannak számára jobb lehetőségek is (baráti körömben megtörtént eset).
2021. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Mindkettő igaz lenne, de a nők nem csak a felső 20%-át fogadják el, viszont csak azt keresik.

Az más dolog hogy legalább a felső 50% labdába rúg azért, kemény munka által.

Az incelek pedig vagy túl taszítóak ahhoz hogy labdába rúgjanak, vagy nem hajlandóak arra a kemény "munkára" amit elvárnak tőlük. Az egyenlőtlenségeket ugyanis nem mindenki fogadja el

2021. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6: Nem. Elmondom, miért: Ha igaz lenne a "chad" teóriád, akkor sem vátozhatott semmi hiszen nincsen több "chad", mint akár 5 évvel ezelőtt. Varázsütésre nem terem annyival több belőlük, hogy számítson
2021. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Chad = férfiak felső 15% -a a Tinderen. Ebből mindig ugyanannyi van. Persze ide egyre nehezebb bekerülni, a férfiak egyre jobban néznek ki.
2021. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

5


Ahol én élek, a környéken is árulnak családi házakat 10 millióért vagy alatta..tény, hogy ezek olyanok is amilyenek (lepukkant vagy csak rossz a környék-sok a cigány stb). A másikra, a párkapcsolati piac agymenésre meg már nem is reagálok, vagy 100x le lett írva hogy tévedtek, én nem írom le 101x-re is.

2021. jún. 19. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!