Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyiknek van nagyobb köze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiknek van nagyobb köze a valósághoz?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom, hogy a nők csak a felső 20%-al, gazdagokkal és szépfiúkkal randiznak. De mindezek ellenére csomó átlagos párt látok az utcán, amihez következik hogy az első mondatomban szereplő állításnak nem lehet köze a valósághoz ha hozzá vesszük azt is hogy csomó gyári melósnak meg közmunkásnak is van nője/felesége. Sőt, egyes hajléktalanok is párban járnak. De lehet csak én látom így, szerintetek?


Én a másodikra teszem a voksot!



2021. jún. 19. 15:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
10: Csak szerintem ott senki nem akar lakni, mivel nem lehet pénzt keresni. Ettől függetlenül én nem látom mi történik a vidéken (vidék = nem Budapest), lehet hosszú távon ez lesz a megoldás nekem is, viszont rövid 5 -10 éves távlatban biztosan nem és a többi fiatalnak sem.
2021. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

10: Az átlag alatti nőknek is Tinderen 99+ like -ja van. A felső 5% -ba tartozó Portugál modellnek ehhez képest ehhez 1 nap kell.


Ha igazatok lenne, átlagos férfiként hasonló élményeim lennének, mint a velem 1 szinten lévő nőknek. Poénból homoszexuálisként is kipróbáltam magam és úgy nem voltak rossz tapasztalataim.


Az meg nem jó érv, hogy kevesebb nő van fönn, mint férfi, mivel igazából csak igazolja, hogy jelenleg a férfiaknak vannak ilyen problémáik, nem a nőknek.

2021. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
És ha hagynánk a tinder-t? A nők többsége, aki fenn van csak ego növelésre használja, semmi többre. Próbálkozz esetleg facen, a hugom is ott ismerte meg a barátját (a csávó csak úgy random ráírt és elkezdtek beszélgetni-amúgy a csávó évfolyam társam volt, így én ismertem) ebben az évben, pedig egyáltalán nem tartozik bele a 20%-ba, kicsit túlsúlyos, olcsó panelban laknak tehát nem gazdagok de van egy bizonyos személyisége amivel fenn tudta tartani az érdeklődést. Tinderen meg instán kívűl próbálkoztál máshol? Más online felületen?
2021. jún. 19. 17:44
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

"a csávó csak úgy random ráírt és elkezdtek beszélgetni-amúgy a csávó évfolyam társam volt, így én ismertem":


Nők mikor írnak rá random átlagos férfiakra?

2021. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
32%
Az a csávó kétségbeesett volt és bármire ráírt, ami mozgott. Most, hogy benne van a kapcsolatban, persze biztosan pofázik, hogy ő mekkora csajozómester (ez is megtörtént eset a baráti körömben).
2021. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Megkérdezem újra. Tinderen meg instán kívűl próbálkoztál máshol? Más online felületen?
2021. jún. 19. 18:11
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Facebook dating. Mos két értékelhető lány van, de az egyik Mongoliából, a másik Pakisztánból származik. A tanulság, hogy ők értékelik a FÉRFI -akat (Blackpill közösségnek: nem a JBW nyer, mivel vannak más W -k is).
2021. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sportolok állóképességi és erősportokat, jól keresek, van házam autóm, mégis egyedül vagyok már lassan 3 éve! Azelött egy hosszú és egy rövid kapcsolatom volt! Itt is az ex párom kezdeményezett! Szerintem a magabiztosságon múlik minden! Na én az nem vagyok, meg érzelmileg sivár vagyok! Lehetsz akármilyen sikeres vagy jóképű (nem magamra értem:) ha a lelki világod nincs rendben mind1
2021. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
"Szerintem a magabiztosságon múlik minden!": Ha házibuliban vagy a barátaiddal, akkor igen. Kérdés, hogy van -e házibuli, ahova meghívnak és vannak is ott nők.
2021. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igazából ez a nőnek a neveltetésétől és értékrendjétől függ hogy kit akar.. Lehet csinós szép lány beéri a hentes józskával, a közepes lány meg egy vállalkozóval csak..
2021. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!