Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi az a havi nettó fizetés, ami mellett már elnéznétek egy férfinek, hogy impotens?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 17:49
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
31%

mai nőknek nem számít a pénz


:D az ev vicce

2021. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
14%

Egészem másfajta férfi az, akivel a nők élvezik a szexet és más, akire szükségük van, ha családalapításról, gyereknevelésről van szó


Igy igaz. Ismerosi korben a legtobb no egy ronda mernokkel, infossal jott ossze 25-30 evesen s hazasodtak is ossze.

2021. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
23%
20, lúzerezzél nyugodtan, ha ettől jobban érzed magad, de ettől még nem lesz kevésbé igaz, amit írtam. Érdekes, egyetlen ellenérvet sem tudtok felhozni, csak sértegetni. De mondom, már megszoktuk.
2021. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
18%
23! Tudod ez van, mert fáj nekik az igazság. 😂
2021. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
0%
15! Ez pont így van, de ezért nem kell rájuk haragudni, a biológiájuk ezt diktálja, egy gyermek kihordása és felnevelése rengeteg energia egy nő számára, nyilván a legpotensebb, legegészségeseb, legvonzóbb, legnemzőképesebb férfival szeretne közösülni és kihordani azt a magzatot, csak sokszor ezek a férfiak bár jó genetikával rendelkeznek, de amúgy szar szülők lennének, ezért ilyen alkalmi dugó partnernek jók, csak kell valaki aki felneveli az így született gyereket, na ekkor jön képbe a "családcentrikus lúzer" aka. a "férj", aki meg majd neveli a másik génállományával rendelkező gyereket.
2021. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
72%

Nekem pont alkalmas mindkét szerepre a párom. Érzékeny, inrovertált, baromi rendes férfi, de ha bekanosodik, úgy megdug, hogy megemlegetem. 8 éve vagyunk együtt, és összesen a 8 év alatt max. 10 szex lehetett, amikor nem volt minimum 2 orgazmusom, és még mindig nem csillapodott felé a vágyam.

Ugyanakkor az összes vagyonom fel merném rá tenni, hogy nem csalna meg soha, és szerintem apukának is megfelelő lesz.

2021. jún. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
29%

Egyrészt, ez gyógyítható.

Másrészt, engem nem zavar, ha impotens, mert más preferenciáim vannak. Pénz tekintetében az számít, ami bármelyik más férfinál: legyen munkája és olyan, amilyet szeret. Legyenek tervei, legyen hivatástudata. Nagyon nem ugyanaz a kategória, ha segédmunkásként keres nettó 160-at és nem akar ebből kitörni, vagy ha diplomás tanárként ugyanennyit.

Engem nem kell eltartani, van fizetésem.

Mielőtt kapom a privátokat, 5 éve van párom. Meg se nyitom, ha írna valaki nekem.

2021. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
48%

"Nagyon nem ugyanaz a kategória, ha segédmunkásként keres nettó 160-at és nem akar ebből kitörni, vagy ha diplomás tanárként ugyanennyit."


Pecunia non olet!

Nem mindegy, hogy most tanárkodásból él szarul vagy betanított munkásként él szarul?

2021. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
38%

Nem mindegy, hogy most tanárkodásból él szarul vagy betanított munkásként él szarul?


Nagyon nem, mert egyik gyakorta 100 szor értelmesebb, mint a másik. Nem mindegy, hogy a piáról beszélgetsz valakivel otthon, vagy a pl a művészetekről.

2021. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
29! Szerintem meg teljesen, ameddig törvényesen szerzi. Attól, hogy valaki tanár még messze nem lesz művelt, egyik legjobb barátom egy olyan ember, akik végig bukdácsolta még a gimit is, és másodjára ment át az érettségin. Én meg egyetemen tanítok. Szerinted nézem a középsulis jegyeit vagy azt, hogy ő csak egy kórházi beteghordó? Nem.
2021. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!