Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi az a havi nettó fizetés, ami mellett már elnéznétek egy férfinek, hogy impotens?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 17:49
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
39%
Pedig sok nő álma egy impotens férfi! Nem kellene örökösen kifogásokat keresni, miért ne legyen aznap szex.
2021. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
25%

41


A legröhejesebb férfitípus az, aki azt vallja, hogy a nők utálnak valójában szexelni és kifogásokat keresgélnek. Ha te ezt tapasztalod, az téged minősít. :D De azt, hogy még hirdetitek is... Olyan, mintha magatokra akasztanátok egy táblát azzal, hogy LÚZER.


Nő vagyok, és egyetlen egyszer se kerestem kifogást, hogy miért ne szexeljek a párommal, és 8 év után is ugyanúgy kívánom.

Ha nem akartam szexelni, annak olyasmi oka volt, mint pl. brutál hasmenés, esetleg hólyaghurut.

2021. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
39%
42. Engem miért minősít? Maximum abban, hogy nem vágtam már ki a zárt ajtón keresztül. Így korrekt. Az én szexuális vagy érzelmi minőségemet ne osztályozza olyan nő, akinek az előjáték idegen fogalom, aki csak sötét szobába takaró alatt maszatol havi egyszer 5 percre. Erről én tehetek? A férfiak libidóját meg ne hasonlítsd össze a nőkével. Nem egy liga.
2021. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Akár privátban is vagy ide is leírod,hogy mennyire vagy impotens?? Tehát sosem áll fel,vagy hiába hetero vagy a húsvér nőkre nem?
2021. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

41. Nevetséges és abszurd azt feltételezni, hogy a nők folyton kifogásokat keresnek, és nem szeretik a szexet. Ezt csak azok a pasik próbálják elhitetni magukkal akik szarok az ágyban.

A nők többsége szereti a jó!!! szexet. Szóval ha te a lőtéri kutyának se kellesz, sokan/ sokszor visszautasítanak, akkor ott veled van probléma, nem másokkal.

Én pl 11 éve vagyok a párommal, és valódi rosszulléteket ( pl gyomorrontás,hasmenés, hányás), vagy betegségeket ( pl egy hetekig tartó tüdőhörgőgyulladás, vagy egy vakbélgyulladás miatti műtétet) leszámítva sose hagytunk ki 1-2 napnál többet. A fejem például ritkán fáj, de a szex kifejezetten jó hatással van rá, így akkor is szoktuk csinálni.

Régebben nem voltam oda annyira a szexért, mert nem akadt olyan akivel igazán jól éreztem volna magam. De mióta olyan férfival vagyok aki ki tud elégíteni, nagyon élvezem és kívánom.:) Ennyi.

2021. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Az én feleségem asszex. Így már érthető? Nem csak simán asszex, hanem az a fajta, aki csak az önmaga érdekeit nézi.


Ahhoz hogy kiderüljön milyen vagyok az ágyban, először is engedni kellene ezt-azt. Amikor én könyörgök az orálért hogy én csináljam neki, és fal fehéren sikítozva ordibál hogy meg ne próbáljam, akkor is én vagyok a nulla? Itt a gyk-n is van bőven szájhős nő. Minden oké, így szeret, úgy szeret, váljak el, engem akar, majd szex az nincs. Sorozatba. Jujjj, mi lesz, jujjj ő nem olyan, jujjj csak házasságban stb.

2021. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Akkor mi a francnak vetted el? Vagy minek vagy még mindig vele?- és emellett csak panaszkodni tudsz. Ezek szerint nem annyira szar neked, hogy ebből a fos semmilyen boldogságot nem jelentő kapcsolatból kilépj. Ha ezt nem teszed meg, akkor így jártál, meg is érdemled. Sajnálni sem tudom az ilyen életképtelen embereket.
2021. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
30 évesen még opció a szakítás. Egy elvált férfi gyerektartással, vidéken, meg a nők álma. Közel ötvenhez. Nem kell sajnálni, sosem kértem. Nem hiszek a szerelemben, de még csak a kölcsönös odaadásban sem. Ja, a női szexualitásban meg pláne! Elhiszem hogy van egy halmaz akiknél működik, én nem tartozok oda. Nem vagyok nő, nem tudok leakasztani partnereket percenként.
2021. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Szokásos kifogáskeresés. Erre már nincsenek szavak. További jó szenvedést.
2021. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Szóval ha impotest a férfi, és csak 200ezret keres, akkor elhagyná, de ha 10milliót akkor nem. Létezik ilyen ember?
2021. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!