Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondoltatok már, ha elmúlik a fiatalság varázsa és pl már 45 évesek lesztek, nem lesz párotok (azoknak szól főleg a kérdés, akik lehet ekkor is egyedül lesznek) akkor hogy fogjátok élvezni egyedül ezeket a szép, meleg, hosszú nyári estéket?

Figyelt kérdés

Vagy lehet egyedül is élvezni?


Már kicsit én is félek az elmúlástól, 4 éve senkim és 36.5 éves vagyok, és ilyenkor a szép, meleg nyári estéken, pl mint a mai is, amikor még szinte fél 10 kor is világos van jó kint lenni, menni ide-oda, nosztalhizáni hogy milyen volt 5-6 éve barátnővel ilyenkor. Régi szép élmények. Plusz maga az érzés, hogy felfigyeltek rám a nők (egész jó pasi voltam mindenféle fellengzősség nélkül) bent a belvárosi beülős helyeken és szemeztek velem. Csak ugye az idő vasfoga 4-5 év alatt engem is megtépázott, már kb minden nő elnéz mellettem. De nem is ez a lényeg, hanem tőletek kérdem, hogy még most csak-csak jó érzés kimozfulni 20-30 vagy akár még 40 évesen is egyedül, mert reménykedik az ember, hogy valahol megtalálja az igazit pl egy nyár esti koncerten, de milyen lesz pl 45 felett, amikor már tova tűnik a fiatalsunk utolsó szikrája is? Belegondoltatok? Lehet csak én vagyok ennyire borúlátó, de nagyon kevés 45, 50 felettit látok egyedül (párban látni őket szinte csak) mászkálni vagy koncertre menni, évezni az életet egyedül. Ti hogy fogjátok ezt megélni, ha netán így alakulna? Mert azért becsavarodni, begubózni még sem lehet és a szép nyari estéket a tv előtt letudni, mint a 70 év felettiek...


2021. jún. 20. 21:54
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Bocsi a pár elírásért.
2021. jún. 20. 21:55
 2/35 Noren1989 ***** válasza:
Akkorra màr màsfele akarok nyaralni, szóval igen, belegondoltam.
2021. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Másfele? Hogy érted?
2021. jún. 20. 21:58
 4/35 anonim ***** válasza:
50%
Ezért kell teperni a párkeresésben és -találásban, mert gyorsan tovatűnik a fiatalság és egyedül marad az ember. De hát néha az élet így alakul.....
2021. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
71%
Azt hinnan veszitek, hogy ezek a parok nem egy valas utan, fel eve vannak egyutt csak?a 65 eves szomszed no is bepasizott, pedig nem is szép..tobb ilyen ismerosom is van
2021. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
Semmi nem garancia semmire. Volt egy boldog házasságom, de a férjemet elvesztettem egy balesetben. 46 leszek néhány hónap múlva, és járok-kelek mindenhová egyedül is, koncertre, múzeumba, színházba, mindenféle programokra, külföldre is szívesen utazok egyedül. Nem így terveztem az életemet, de élek, ezért igyekszem élni, nem csak vegetálni.
2021. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
6. Ez nagyon becsülendő, hogy nem süllyedsz el a depresszióban.
2021. jún. 20. 22:12
 8/35 anonim ***** válasza:
50%

"Csak ugye az idő vasfoga 4-5 év alatt engem is megtépázott, már kb minden nő elnéz mellettem. "


Ezt erősen kétlem. Persze ha most is a 20 évesekre hajtasz, akkor meglehet,

2021. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező vannak barátok is a világon nem csak a párkapcsolat. Meg ha már itt tartunk van egy rakás elvált egyedülálló 30-as, 40-es nő is.
2021. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szaiskolai oktatóként a nettó 246 ezremmel tényező lennék náluk még vidéken sem (Debrecen).
2021. jún. 20. 22:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!