Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondoltatok már, ha elmúlik a fiatalság varázsa és pl már 45 évesek lesztek, nem lesz párotok (azoknak szól főleg a kérdés, akik lehet ekkor is egyedül lesznek) akkor hogy fogjátok élvezni egyedül ezeket a szép, meleg, hosszú nyári estéket?

Figyelt kérdés

Vagy lehet egyedül is élvezni?


Már kicsit én is félek az elmúlástól, 4 éve senkim és 36.5 éves vagyok, és ilyenkor a szép, meleg nyári estéken, pl mint a mai is, amikor még szinte fél 10 kor is világos van jó kint lenni, menni ide-oda, nosztalhizáni hogy milyen volt 5-6 éve barátnővel ilyenkor. Régi szép élmények. Plusz maga az érzés, hogy felfigyeltek rám a nők (egész jó pasi voltam mindenféle fellengzősség nélkül) bent a belvárosi beülős helyeken és szemeztek velem. Csak ugye az idő vasfoga 4-5 év alatt engem is megtépázott, már kb minden nő elnéz mellettem. De nem is ez a lényeg, hanem tőletek kérdem, hogy még most csak-csak jó érzés kimozfulni 20-30 vagy akár még 40 évesen is egyedül, mert reménykedik az ember, hogy valahol megtalálja az igazit pl egy nyár esti koncerten, de milyen lesz pl 45 felett, amikor már tova tűnik a fiatalsunk utolsó szikrája is? Belegondoltatok? Lehet csak én vagyok ennyire borúlátó, de nagyon kevés 45, 50 felettit látok egyedül (párban látni őket szinte csak) mászkálni vagy koncertre menni, évezni az életet egyedül. Ti hogy fogjátok ezt megélni, ha netán így alakulna? Mert azért becsavarodni, begubózni még sem lehet és a szép nyari estéket a tv előtt letudni, mint a 70 év felettiek...


2021. jún. 20. 21:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy érzem nekem nincsen szerencsém ilyen téren. 30évesen sincsen párom. Egy lány volt az életemben és azóta senki.

Elfogadtam,hogy egyedül vagyok. Szerencsére a tesóim mázlisták van neki 3-3 gyerek, ők imádnak. Szóval én leszek a fiatalos jófej nagybácsi aki bármit megenged,ha biztonságosnak látja🙂

2021. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként sosem voltam ez a "menjünk ide menjünk oda" ember. Fiatalabb koromban is elvoltam a PC előtt, meg a dolgaimmal, hobbijaimmal. Haverokkal ki lehet ülni a kertbe bográcsozni és/vagy sörözni egyet, grillezni, hambit sütni, felbontani a whiskeyt amit 10 éve tartogatsz, stb.
2021. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Én soha életemben nem foglalkoztam párkapcsolatokkal és 30 felett sem fogok.

Szimplán nem érdekel ez az egész.

A 22-eshez hasonlóan én is van hogy ülök a gép előtt vagy a konzolon játszom vagy filmet sorozatot nézek.


Az hogy ez a nőknek nem tetszik, na azzal én tökéletesen tisztában vagyok.

De ez a legkevésbé sem érdekel. Szerintem erre mondják, hogy mindenikek jobb így. Ők meg majd keresnek mást.

2021. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
+1 PC/Konzol
2021. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
23. Csak mondjuk ez 45-50 felett fog fájni, ha esetleg meghalnak a szülők is, és nincs sok testvér, se párja az embernek.
2021. jún. 22. 12:56
 26/35 anonim ***** válasza:
#25 de most gondolj bele, ha elhagy, akkor ugyanott vagy, csak még fáj is
2021. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Most nem azért hogy személyeskedjek de a szüleim már halottak.

Apám 12 éve anyám meg 2. Testvérem meg mondjuk van néha összefutunk de ennyi.

2021. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Az igaz. Sajnos benne van minden korosztálynak, hogy elhagyja a párja bármikor.
2021. jún. 22. 13:03
 29/35 anonim ***** válasza:
Sajnos én is érzem amit írsz, pedig én férjnél vagyok. Lassan 4 éve próbálkozunk a családalapítással, de úgy néz ki hogy nekünk már nem lehet gyermekünk. 37 vagyok, de úgy érzem hogy nincs már mit várjak az élettől. Olyan élettelennek és szürkének tűnik minden...sehol nincs már bennem az a gyermeki kíváncsiság, a spontaneitás, a felelőtlenség az érzés hogy élsz, hogy dobog a szíved....Nem tudom, hogy a saját korosztályom hogy éli meg ezeket az éveket és azt sem tudom, hogy mennyire normálisak ezek az érzések, de pl látod nekem hiába van itt a férjem mellettem...talán a gyermek utáni sikertelen küzdelem miatti depresszió miatt érzem így, talán mert a férjemmel nem vagyunk jó hatással egymásra de pl hiába a szép nyári esték engem már nem vonz a barátokkal való kocsmázás, ahogy a számítógép előtti végtelen esték sem. Régen imádtam kirándulni és a legfurcsább az egészben, hogy szingliként egyedül jártam kirándulni és imádtam, de esténként bementem a városba is a barátaimmal találkozni és ott volt bennem az az érzés mindig még az erdőben is , hogy hátha pont ma történik valami és talál rám a szerelem.....most itt vagyok 37 évesen a férjemmel, akivel valahogy csak élünk egymás mellett...már nem kirándulok, már nem élvezem a régi hobbikat amiket imádtam, már nincs kedvem találkozni a barátaimmal mert minden megváltozott de legfőképp én változtam meg. Úgy érzem már nincs bennem semmi...üres vagyok, az életem monotonná vált, amiben semmi izgalom nincs. Én is sokat gondolkozom ezen mostanában, hogy ez vajon a korral együtt jár? Hogy akkor ennyi volt az élet? Mármint a dobogó szívvel teli élet....valahol a húszas éveink végén elmúlik és onnantól teljesen bedarál a mókuskerék és csak vegetálás marad...? Amúgy én sokszor szégyellem magam az érzéseim miatt, hiszen nincs okom panaszra és lehetnék nagyon boldog is, hiszen mindenem megvan...vagyis..majdnem minden. De attól hogy pl nem lehet gyermekünk még itt vagyunk egymásnak és boldognak kellene lennem, hiszen vannak sokkal nehezebb sorsú emberek is, sőt....az élet elkényeztet engem és mégis üresnek érzem magam...ez a lelkiismeretfurdalás sem tesz túl jót...:) Talán ezt nevezik életközépi válságnak és majd elmúlik és az embernek megint dobogni fog újra a szíve, úgy mint rég..nem tudom...te hogy vagy azóta? Hogy alakult azóta az életed?
2023. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Utolso, keress uj celokat az eletedbe, mert gyerekvallalas nem jott ossze. Az eletkozepi valsaghoz fiatal vagy, ez csak sima celtalansag, unalom. A kapcsolataid kiuresedtek, mert nem forditottal ra eleg idot, energiat, persze a masikoldal sem. Ideje lenne a regi baratsagokat ujraeleszteni, tartalommal megtolteni. A kocsmazas nem az.
2023. márc. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!