Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondoltatok már, ha elmúlik a fiatalság varázsa és pl már 45 évesek lesztek, nem lesz párotok (azoknak szól főleg a kérdés, akik lehet ekkor is egyedül lesznek) akkor hogy fogjátok élvezni egyedül ezeket a szép, meleg, hosszú nyári estéket?

Figyelt kérdés

Vagy lehet egyedül is élvezni?


Már kicsit én is félek az elmúlástól, 4 éve senkim és 36.5 éves vagyok, és ilyenkor a szép, meleg nyári estéken, pl mint a mai is, amikor még szinte fél 10 kor is világos van jó kint lenni, menni ide-oda, nosztalhizáni hogy milyen volt 5-6 éve barátnővel ilyenkor. Régi szép élmények. Plusz maga az érzés, hogy felfigyeltek rám a nők (egész jó pasi voltam mindenféle fellengzősség nélkül) bent a belvárosi beülős helyeken és szemeztek velem. Csak ugye az idő vasfoga 4-5 év alatt engem is megtépázott, már kb minden nő elnéz mellettem. De nem is ez a lényeg, hanem tőletek kérdem, hogy még most csak-csak jó érzés kimozfulni 20-30 vagy akár még 40 évesen is egyedül, mert reménykedik az ember, hogy valahol megtalálja az igazit pl egy nyár esti koncerten, de milyen lesz pl 45 felett, amikor már tova tűnik a fiatalsunk utolsó szikrája is? Belegondoltatok? Lehet csak én vagyok ennyire borúlátó, de nagyon kevés 45, 50 felettit látok egyedül (párban látni őket szinte csak) mászkálni vagy koncertre menni, évezni az életet egyedül. Ti hogy fogjátok ezt megélni, ha netán így alakulna? Mert azért becsavarodni, begubózni még sem lehet és a szép nyari estéket a tv előtt letudni, mint a 70 év felettiek...


2021. jún. 20. 21:54
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
70%
Tehát egy magyar átlagfizetésnél kicsivel jobban kereső középkorú tanár nem kell senkinek...jó lelövöm magam inkább, csak öregem nézd már meg itt hány kérdést írnak ki a nők, hogy "a párom egy éve lassan munkanélküli és nem jár állásinterjúkra sem, mi lesz így a terveinkkel a családról?" vagy "a férjem nagyon iszik, emiatt nem tud egy rendes állást sem megtartani, hogyan segítsek rajta" vagy "udvarol nekem egy közmunkás srác, szerintetek összejöjjek vele?" stb. stb. tonnányi ilyen kérdés van itt, és ja tény a havi nettó 250 nem egy vagyon, de ezt nem három műszakban keresed mint sok gyári munkás hanem kellemes "hivatalnok beosztás" szerint szabad hétvégékkel.
2021. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

#6


Hülyén hangzik, de én pl azért nem megyek egy csomó helyre, mert egyedül előbb-utóbb mindent unok.


Fenének sincs kedve pl egyedül sétafikálni. Társsal, baráttal túrázni pl remek. De egyedül....


F

2021. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
64%
44 éves vagyok, másfél éve ismertem meg a barátnőm, ő kettővel több. Júliusban pedig házasodunk, boldogabb vagyok, mint valaha. Koncertekre is együtt jarunk, nem értem a problémádat.
2021. jún. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
61%

Teljes mértékben egyénfüggő, hogy valaki hogy él meg valamit. Azért mert vannak emberek akik párkapcsolat nélkül nem tudnak létezni az nem azt jelenti hogy mindenki ilyen.


Házasság minek ? Kb minden rokonom meg ismerőseim többsége már elvált.

Plusz az a macera nekem nem hiányzik az életemből amit saját magam körül látok.


Meg egyébként havi 200 órákat dolgozom. Én magam építettem le az összes nálam próbálkozót. Se időm, se energiám, se semmilyen mértékű kapacitásom nincs erre. Majd ha anyád - apád bekerül egy sürgősségire talán majd eszedbe jut hogy miért. Rohanunk egész nap.


Ma is megyek be éjszakéra. Szép napokat.

2021. jún. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%
46 evesen randiztam huszonevesekkel. A topon voltam. Azota amortizalodtam, na de a korosztalyom szemeben nem.
2021. jún. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
59%
Én még csak 30 éves vagyok,de már nem vágyok koncertekre menni,bulizni.Igaz,van párom,de ha nem lenne,akkor sem buliba mennék ismerkedni.
2021. jún. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
42%

En meg 37.052 eves vagyok, es sutottem kurtoskalacsot :)


[link]



3kg retesliszt, negyed kg margarin, 15dkg zsir, 1.5 liter tej, 2 kanal poreleszto, egy kis so, 4 tojas, fel cent vanilia aroma, 1 citrom heja reszelve, 20dkg cukor + 3 kanal a tejbe, meg tovabbi cukor a beforgatashoz.



A lisztbe bele a reszelt citromhejat, cukrot, sot, vanilia aromat, a tejet meglangyositani, cukrot eleszot bele, megvarni, mig megkel, addig a margarint es a zsirt felolvasztani (en egyszerre szoktam), a tojas villaval felverni. Aztan hozzaadni a tojast, az olvasztott zsiradekot, majd az elesztos tejet. Majd lehet dagasztani. Kezzel dagasztva kell neki kb. fel ora. Aztan 45 percig hagyni kelni, utana mehet a nyujtas es a tekeres.



37.052F incel

2021. jún. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

akkor sem buliba mennék ismerkedni


En sem bulizok, de most egy beulos helyen (pl Pub), egy esti teraszon mèg szabadna ismerkedni.

2021. jún. 21. 07:34
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

de hát én szeretek egyedül lenni /F


#17 neked meg boldog szülinapot így 19 nappal utólag is, szépek a kalácsaid

2021. jún. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Elváltam, 44 éves vagyok, igen, már csökken a varázsom a külsőmet illetően, de belülről ugyanolyan vagyok és a férfiaknak állítólag fontosabb a belső mint a külső :-))))) (Sajnos vicc volt)

Én kellemesen szoktam tölteni a nyári estéket, olvasok, festegetek, sőt az egész napokat kellemesen töltöm, mert tanárként másfél hónapig itthon vagyok. Az én fizum is kb annyi mint a tied, de nem várok el egy férfitól sem többet. Mivel én főleg belső alapján szelektálok nehezebb dolgom van mintha csak külsőre mennék, úgyhogy nem idegesítem magam azon hogy nincs senki. Mindig vannak terveim és céljaim, és van gyerekem is, tehát van, aki szeret. Ha jön a szerelem jön, ha nem jön, nem jön. Az élet ilyen. Nem fogok magányosan zokogni, mert tudom, hogy milyen az a társas magány egy kapcsolatban és az egyedüllét sokkal de sokkal jobb.

2021. jún. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!