Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden nőnek épp akkor van elege a kötetlen alkalmi szex kapcsolatból amikor velem “találkozik” társkeresőn?

Figyelt kérdés

Pl: elmondta a nő hogy 2 hete dugott az “előző” pasijàval, de már vége lett mert SEMMI közös nem volt bennük. Persze hajtogatta, hogy ő nem olyan nő, első randin nem szexel stb. És ezért most már csak komoly kapcsolatot keres. Mert az ilyen csak szex kapcsolatokból elege van...

Tényleg én vagyok ennyire balek kinézetű, hogy csaj az ilyen agyonhasznált nők választanának?

Vagy tényleg ez a normális a nők agyàban, hogy mèg 40 évesen a meglátjuk mi lesz korszak van, pont kivève mikor velem kerülne össze ?



2021. jún. 24. 09:57
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, értelmes ember nem így gondolkodik. De engem nem is érdekel, vannak azért normális emberek is. Partnerszámtól függetlenül.
2021. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim ***** válasza:
Értelmes ember hajlandó az érzések mögé nézni és megtalálni rá a magyarázatot.
2021. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim ***** válasza:
79%
Az a pszichológus. Rá tartozik, hogy valaki miért ilyen sötét, nem egy potenciális partnerre. Tovább kell menni, az ilyet offolni kell. Ezt is teszik, ez a fáj a kérdezőnek.
2021. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:
100%
100as nagyon jól leírta.
2021. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim ***** válasza:
83%
A nők nagy részét a férfiak elsősorban megdugni akarják, főleg netes társkeresőkön. A kérdésed címéből az jött le, hogy neked is ez lenne a célod, azzal a nehezítéssel kiegészítve, hogy szűz lányt szeretnél, mert undorodsz a "használt" nőktől. A nők jó okkal unják a velük (kizárólag) dugni akaró, vagy ezt a nemes célt ügyetlenül leplezni próbáló férfiak közeledését, ezért már az elején leszögezik, hogy elegük van a szexkapcsolatokból. Ha valaki még csak nem is Adonisz és alfahím, akkor pláne igyekeznek ezt mihamarabb kommunikálni felé.
2021. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!