Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti randiznátok olyan 30 éves pasival, aki bölcsészként többszörös diplomás munkanélküli, kirúgták a PhD-ról, kb. 23-25 évesnek néz ki, sosem volt még randizn, barátnője sem volt még, nincs jogosítványa, és még mindig otthon lakik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 11:50
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
75%
Az érdekes, mert nyelvvizsga nélkül nem is végezheti el, de a bölcsészen általában a minimum két nyelv tudása a gyakori. Én még olyan bölcsésszel nem találkoztam akinek ne lenne tárgyalóképes angol nyelvtudása. A legtöbb bölcsész ismerősöm azóta makertinggel, logisztikával, szoftver teszteléssel és hasonlókkal foglalkozik, de van aki önismereti tréninggel illetve többen tanítunk. Recepciósnak elég az érettségi nem akarnak egy diplomát megfizetni.
2021. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
9%

"makertinggel, logisztikával, szoftver teszteléssel ". Ezekhez sem kell papír, pláne nem bölcsész. Elég egy képzés vagy tapasztalat. Mondom úgy, hogy az elsővel foglalkozom, mert részben szakmám. Haverom meg infós középiskolai végzettséggel lett szoftvertesztelő.


Több diplomással dolgozom. Minden nap hallgatom, hogy jaj ezért meg azért tanultam, jaj mindenki felett állok. De ha megkérem, hogy írjon már meg angolul egy emailt, akkor folyamatosan rám sózza, mert nem tud írni. Ha megkérdem, hogy rakjon már össze egy facebook hirdetést, mert nem érek rá, azt sem akarja megcsinálni. A másik ügyfelekkel nem tud kommunikálni, 2 mondatot nem tud megjegyezni és csak makog.


A papír az egy dolog. Soft skilleket sem ad.

2021. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
88%

Ezekhez azért kell papír mert sok helyen az a kikötés hogy bármilyen diploma és nyelvtudás. Így vesznek fel egy multicéghez. Az, hogy nem minden cég várja el, érthető, de engem is felvettek tesztelni és a diploma alap elvárás volt mert mondták hogy sok rossz tapasztalatuk volt és elvárnak bizonyos értelmi szintet. (Aztán nekem nem felelt meg a fizetés, de ez részlet kérdés.) Azt pedig nem hiszem el, hogy egy középfokú nyelvvizsgával rendelkező ember nem tud megírni egy emailt.

Az, hogy soft skilleket nem ad a papír egyértelmű, ezek adottság kérdései. Ugyanígy nem biztos, hogy egy érettségizett vagy szakmunkás ember rendelkezik soft skillekkel. De azt állítani, hogy bölcsész végzettséggel csak mekiben lehet dolgozni és 150 ezret keresni, enyhén szólva is nevetséges. Ahogyan azt állítani, hogy azért mert egy darab recepciós nem tud (vagy nem akar) emailt írni angolul, már minden bölcsész ostoba és nem beszél nyelveket. A nyelv szak is bölcsészkaron van, csak szólok.

2021. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
0%

Tipikus bolcsesz...mindent megmagyaraz es o jobban tud mindent, jobban ert mindenhez.



Na ezert nem randizom bolcsesz nokkel.

2021. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
43%

Elmondom hogy mi a bajom ezzel. Az, hogy 30 éves, bölcsész, fiatalnak néz ki, nincs jogsija és otthon lakik az nem baj.

Viszont az nekem nem oké hogy munkanélküli. Az én diplomás szakmám is elég keresetlen, szóval jópár munkakörben dolgoztam mielőtt megtaláltam a mostani munkámat. Igenis el kell menni dolgozni, mindegy hogy mit de muszáj. Az érdekelne hogy miért rúgták ki a phdról, szóval ez szituáció függő hogy mennyire baj.

Az hogy sosem randizott vagy volt barátnője nekem elég gázos. Ez azt jelenti hogy beszari, az ilyen pasikat utálom. A jogsi lényegtelen és ha minden klappolna még az sem lenne baj ha otthon lakna.

2021. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Mit kezdjek egy ilyennel.)?
2021. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
25%

"Az hogy sosem randizott vagy volt barátnője nekem elég gázos. Ez azt jelenti hogy beszari, az ilyen pasikat utálom."


És te nőként melyik pasihoz mész oda ismerkedni? Egyikhez sem. Utálom az ilyet, hogy ti nők elvárjátok a pasik kezdeményezzenek. De ti sosem voltatok a pasi helyében.

2021. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
13%

17


Mert olbetett kezzel hisztizni, vergodni es elvarni sokkal konnyebb, mint felnott emberekre jellemzo modon felelosseget vallani.🤷

2021. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
12%

15


Azt tudod muci, hogy válság van?


De ugye mások felett ítélkezni könnyű. De a papír mellé nem várok sem empátiát, sem iq szintet, hogy meglásd a fától az erdőt👌

2021. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:13


"Mert ölbetett kézzel hisztizni, vergődni és elvárni sokkal könnyebb, mint felnőtt emberekre jellemző módon felelősséget vallani"


Ti nők is ölbetett kézzel várjátok a szőke herceget, hogy oda menjen hozzátok...

2021. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!