Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti randiznátok olyan 30 éves pasival, aki bölcsészként többszörös diplomás munkanélküli, kirúgták a PhD-ról, kb. 23-25 évesnek néz ki, sosem volt még randizn, barátnője sem volt még, nincs jogosítványa, és még mindig otthon lakik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 11:50
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

"kirúgták a PhD-ról"

Azt hogy...? Én most csinálom a PhD-t, valami komolyabb fegyelmi dolgon kívül nem tudok mást elképzelni, ami miatt kirúghatnak. Max. nem végzed el és kész.

Én is bölcsész vagyok, ez kevés információ, de ezek alapján nem jönnék össze ezzel a "pasival" (bölcsészként ne használjuk már ezt a kifejezést, tiniknél még elmegy).

Az hogy nem volt még nője, otthon lakik és nincs jogsija nálam nem releváns. Viszont az elég nagy gond, hogy állítólag több diplomája van, de ezzel együtt munkanélküli és ezért semmit nem tesz, hogy változzon. Sokszor nem tudunk elhelyezkedni a saját szakmánkban, de átmeneti megoldás van azért.

2021. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy ismerek ilyen típusú embereket, és inkább az "isten ments" kategória. Nem azért, mert csóró, otthon lakik, nincs kocsija, hanem mert személyiségre katasztrofálisak. Aki ilyet ismerek, az viselkedne nem tud, semmi felelősségérzete nincs saját maga iránt, mindig más a hibás, ő sohasem... mellette meg ami nem rossz tulajdonság, de nekem párkapcsolatra nem kéne, és többükre jellemező, az a diagnosztizálatlan autizmus.
2021. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

tegnap 17:55

"Ha tetszik valaki akkor odamész hozzá, ha pedig te tetszel valakinek akkor majd ő megy oda hozzád"


Én hozzám nem jön oda egy nő sem.

2021. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

ma 9:08

"Viszont az elég nagy gond, hogy állítólag több diplomája van"


Kimondta, hogy van diplomája annak akit kirúgtak a PHD-ról?

2021. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
34: a kérdésben benne van, egy ez az illető többszörös diplomás
2021. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

"semmi felelősségérzete nincs saját maga iránt, mindig más a hibás, ő sohasem... mellette meg ami nem rossz tulajdonság, de nekem párkapcsolatra nem kéne, és többükre jellemező, az a diagnosztizálatlan autizmus."


én a bölcsészekkel vagyok így

2021. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

33!

Akkor gondolom nem tetszel senkinek

2021. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
De tetszhet. Csak a nok ugye nem vallaljak a felelosseget es nem fejezik ki mit ereznek. Max szemeznek meg elvarjak, hogy olvass a gondolataikba
2021. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

38!

Tudod ezzel csak az a baj, hogyha te nem mész oda a csajhoz akkor majd más odamegy. Ő így is úgy is jól jár ;)

2021. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Dehogy fog odamenni xd


Allandoan nyavognak, hogy nem megy oda senki, nem kezdemenyez senki. Eleg megnezni ezt azt oldalt, mennyi a panasz.


+ Tudjuk, hogy manapsag egy "mosoly" nem jelent felhivast a keringore.

2021. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!