Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti randiznátok olyan 30 éves pasival, aki bölcsészként többszörös diplomás munkanélküli, kirúgták a PhD-ról, kb. 23-25 évesnek néz ki, sosem volt még randizn, barátnője sem volt még, nincs jogosítványa, és még mindig otthon lakik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 11:50
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
63%
Nokre ertettem. A pasi nem var. Ha tetszik valaki, nem hisztizik, hanem tesz erte. A nok meg..jeleket kuldenek xd
2021. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
86%

17!

Hát figyelj, igazából valamilyen szinten igazad van :D 1x volt lehetőségem odamenni egy pasihoz, azelőtt mindig ők jöttek. Az az 1 akihez odamentem pedig a férjem ;)

2021. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
32%

19!

Milyen válság? :D

Kisvárosban élek, a helyi újság tömve van az álláshirdetésekkel. Valóban kicsi az esélye, hogy elmenj cégigazgatónak, de gyárba 2 műszakra annál több. Azt a pénzt amit megkeres félreteszi, és nemsokára el is tud költözni a szüleitől.

2021. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
65%

21!

A nők is ugyanúgy kezdeményeznek, ez egy kétirányú dolog. Szerintem teljesen mindegy hogy ki kihez megy oda.

2021. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
35%

#ma 16:02


"A nők is ugyanúgy kezdeményeznek"


Dehogy kezdeményeznek a nők. Felveszik a szexi ruhát + kifestik magukat és várják a sült galambot.

2021. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
69%

Őszintén mondom, aki élt már vidéken is, a fővárosban is, sok helyen megfordultam már, csak az nem dolgozik ma Magyarországon, aki nem akar!

Konkrétumokban munkaerő hiány van, kínálat meg dögivel!

2021. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
22%

26

Tipikus NER duma. Korona elott ez igy volt. Ma nincs igy.



25


Total igaz. Ezen az oldalon is napi szinten sirnak a nok, hogy a pasi mit akarhat tole, tetszik neki xy srb. De meg arra sem kepes, hogy megkerdezze tole, erdeklodjon a pasi felol, tegyen azert, hogy kapcsolata legyen, mert...(jon a noi kifogas).


Noi ismeroseim napi szinten nyafognak, hogy kell nekik pasi, de ok semmit tesznek erte, max levegot vesznek, persze nekik senki nem felel meg. Papirtol fuggetlenul egy beszelgetesben sem tudnak reszt venni, csak reagalnak. Maguktol nem erdeklodnek, nem dobnak fel temat, nem tudnak magukrol sem beszelni. Elvarasaik csak anyagi es kulsosegek beli. Ha megkerdezem o mit tud tenni egy kapcsolatba, kapom az alap "nem csalom meg, kedves vagyok, neha fozok" dumat. Es ennyi. De persze nekik senki nem felel meg

2021. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
79%

Azért mert te erőlteted hogy nincs meló, nincs meló, nem lesz igazad, ne hisztizz.

Nekem volt osztálytársaim gyerekkel, bölcsi mellett is el tudtak menni dolgozni. Igaz, nem mindenk az volt az igénye, hogy H-P 8 órában, és keressenek minimum 300E-t, hanem ha pénztáros volt hétvégén, azt vállalta el, vagy éjszakai takarító multinál, meg feketén megy házat takarítani.

És ezek bizony kisgyerekes anyukák, vagy akár MSc-s ismerősök. vagy férfi ember, akinek megszűnt a főállása, beállt bizony árufeltöltőnek, kisegítőnek, vagy az asszony ment vissza hamarabb a szakmájába, és apu maradt a gyerekkel otthon.

De igazából bármelyik virágnyelvű gazdasági honlapra felmész, még mindig azt látod, ha nem ismerősi körből indulsz ki, hogy de meló az van, csak ember, aki doglozna, na az nincs. Mert soknak büdös a munka, meg sok tipikus "bölcsÉSZ", hát mennyit tanultam (jah, azt a kemény 4 évet-.-), én nem megyek el takarítani vagy mosogatni, inkább itthon ülök és rimánykodok GYk-n!

Akárhol jövök-megyek, pékségben, kisboltban ezt látom: "eladót, pultos felveszünk, tapasztalat nem szükséges"! Fb-n akármilyne helyi csopit pörgetek, állandóan szembe jön velem, takarítót keresünk, sofört keresünk betanítással, jogsit mi álljuk szerződéssel, stb stb. Vidéken is!

Szóval ne, ezt ne erőltesd, mert nincs igazad.

2021. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
0%

25!

Oké, tegyük fel hogy igazad van. De ez téged miért zavar? Ha tetszik valaki akkor odamész hozzá, ha pedig te tetszel valakinek akkor majd ő megy oda hozzád

2021. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
28%
Nem ezek alapján döntenék, hanem ahogy beszél, amilyen stílusban elhív randizni. Ha külsőre is megfogna, akkor simán mennék. Alapjában véve hogyha valaki dolgozik és nem lusta, akkor semmi bajom azzal sem, ha valaki nem végzett egyetemet. Igaz én gyereket nem akarok, szóval csak annyi számít, hogy meg tudjunk élni és utazgatni néha.
2021. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!