Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti randiznátok olyan 30 éves pasival, aki bölcsészként többszörös diplomás munkanélküli, kirúgták a PhD-ról, kb. 23-25 évesnek néz ki, sosem volt még randizn, barátnője sem volt még, nincs jogosítványa, és még mindig otthon lakik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 11:50
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

40!

Kicsit nyisd ki a szemed és ne a gyakoriból szedj ilyeneket. Nyilván ide problémával írnak az emberek, ergo nem fogják azt írni hogy mennyi pasi megy oda hozzájuk.

De a kérdés továbbra is adott. Ha tetszik valaki akkor miért nem mész oda hozzá?

2021. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy nem megyek?



Ismerosi korbol is szedem. Lany ismerosom minden nap nyafog a pasik utan, napi tobb ilyen nyafogast posztol. De o egy grammot nem tesz azert, hogy legyen pasija. Allandoan csak elvar,kifogasokat gyart es az "en vagyok a no" dumaval jon.


Akkor ne szenvedjen es ne nyafogjon a kozossegi feluleteken.


Es tobb ilyen lany ismerosom van, akik szinten ezt csinaljak. De persze egyiknek sem jo senki, de masokra tudnak mutogatni

2021. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

"Tudjuk, hogy manapság egy "mosoly" nem jelent felhívást a keringőre"


Így van. Csak a diszkóban szoktak rám mosolyogni + nézni engem az italpult mellett. De csak azért, hogy meghivassák magukat italra.

2021. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
39%
persze. ha meg odamész és nem hívod meg, akkor szétolt.
2021. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Olyan eset is volt, egy szép csaj nézett engem sokáig amíg az italpult mellett álltam. Később oda mentem hozzá a tánctéren, 2 mondat után lelépett onnan.
2021. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

44!

És te emiatt bánkódsz? Örülj neki hogy még akkor kiderült milyen is ő valójában

2021. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Nem bankodom, semmit nem kell tennem ahhoz, hogy szurjem, kivel terveznek. Csak bant, hogy a tobbseg ilyen.
2021. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

"De nekem párkapcsolatra nem kéne, és többükre jellemező, az a diagnosztizálatlan autizmus"

"Aki tudja magáról, hogy autista és próbál tenni azért, hogy jobban beilleszkedjen vagy legalább elmondja azoknak, akik "újak" az életében, hogy "lehet, hogy máshogy viselkedem, mint az átlag, mert autista vagyok"


A legtöbb autizmusos ember nem is tudja magáról, hogy az. Ha pedig tudja magáról, hogy más mint az átlag azt nem fogja reklámozni másoknak. Ha te lennél félig autista te sem hívnád fel senkinek a figyelmét arra, hogy az vagy. Mert nem akarnád, hogy fogyatékosnak nézzenek téged. Úgyhogy hiába várod el ezt az emberektől, hogy elmondják akár egy munkahelyen, hogy ők autisták. Nem fogják elmondani.

2021. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
38%
48: ezt aláírom. Csak akkor meg ne lepődjön meg rajta, hogy a nők többsége, akinél próbálkozik, nem megy el vele randizni. Vagy esetleg pár "heppje", "tikkje" miatt hülyének nézik.
2021. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!