Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiatlan az a pasi aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan az a pasi aki nem jönne össze, nem szexelne szinte bármelyik nővel?

Figyelt kérdés
Szokták mondani, hogy a nők megválogatják azt, hogy kivel legyenek együtt, kivel szexeljenek, a férfiak a rosszabbal is beérik. Mi van akkor, ha nem ilyen egy férfi? Már nem is férfi, nők szemébe sem az?
2021. júl. 1. 09:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

Hát ha neked így jó akkor egészségedre

Az mindenképpen dicséretes amikor egy pasi nem fekszik le akárkivel

Nőként én is megválogatom

De én nem kezdenék szűz fiúval

20 éves korig még azt mondom oké

De utána azért jó lenne ha lenne némi fogalma a dolgokról

Úgyhogy számomra ez már nem oké

2021. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 Ez a te szegénységi bizonyítványod. Nem jó nekem ez így, egyszerűen nem találok olyan nőt, akivel kölcsönös lenne. Attól, hogy valaki még nem volt párkapcsolatban, nem illik lenézni és ítéleteket gyártani.
2021. júl. 1. 11:17
 13/17 anonim ***** válasza:
72%

Lúzer az az ember, aki nem éri be egy 200 ezer forintos használt autóval vagy egy 40 ezres munkásszállással?


A legkevésbé sem, igényes férfi, aki vesz egy saját lakást vagy minimum kibérel egy saját apartmant, ahol csak ő van és nincs közösködés.


Az sem lúzer, aki TUDATOSAN úgy dönt, hogy a fizetése 80%-át félreteszi bizonyos (értelmes) célokra és ezért él puritán életet egy darabig.


Igazából még az sem, akinek annyi a képessége, hogy egész életében 150 ezer alatt keressen, de ezt elfogadja alázattal és örül neki, ha a társadalom szerencsésebb tagjaitól kap valamit. Nem KÉR, de ha kap, akkor megköszöni és ELFOGADJA a segítséget, nem önérzeteskedik.


Viszont az, aki legbelül drága házra és drága kocsira vágyik, de a fizetése még az átlagot sem éri el és évek óta egyáltalán nem halad semerre, ugyanabban a sz..rban dagonyázik, az érzi, hogy hol a probléma és megvan a lehetősége változtatni.


Ha ő mégis a kényelmes önsajnálatot választja és még mindezt igényességnek akarja álcázni, az olyan, mint a csivava, ami legbelül farkas, de kívülről mindenki látja rajta, hogy csivava.


Ráadásul azokra a szerencsétlenebb férfiakra is rossz fényt vet, akiknek TÉNYLEG nincs választása, mert TÉNYLEG csak kritikán aluli nők jöhetnének össze.


És senki nem mondta, hogy neked férfiként meg kéne dugnod azt, aki nem jön be vagy össze kéne jönnöd azzal, aki külsőre ugyan bejön, de nem illetek össze, VISZONT tudd, hogy mit akarsz, VÁLLALD a döntéseid vagy nem döntéseid következményét és ne rinyálj, pláne nem állítsd be magad igényesnek.

2021. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%

Ez szép

Egyetértek 13as 👋👍

2021. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#13 Egy nő nem egy tárgy, nem autó, nem egy ház ez az összevetésed tárgyiasító. Ki mit tart szépnek az inkább relatív. Senki se akar keveset keresni, minden munkát tisztességesen kéne fizetni és minden embernek legalább havi 500 ezret kéne ebben az országban keresnie, hogy nyugodt békés életet tudjon élni. Csak egalitárius politika kéne ebben az országban és nem a haveroknak, családtagoknak kéne szétosztani azt a vagyont, ami minden dolgozó embert megillet. Olyan társadalmat kilehetne alakítani, hogy az is normális fizetést kapjon, aki nem egy karrierista típus, csak ezt a neoliberális gazdaságot kéne visszatéríteni jóléti, szocdem alapú gazdaságra. Bizonyított tény, hogy azok a társadalmak a legboldogabbak, ahol nincsenek nagyon nagy egyenlőtlenség. Széles középosztályt kell kialakítani és mindenki elégedett lesz. Aki sokkal többet akar az többet adózzon!


De egy nő nem egy tárgy. Amikor egy nőre nézek nem egy élvezeti cikket látok benne, hanem egy embert aki, ha szimpatikus nekem nagyon szívesen megismerkednék vele, és ha minden jól megy akkor kialakítani vele egy normális párkapcsolatot. Persze szoktam fejleszteni magam, három hónapja belekezdtem egy tök jó edzés programba és látszik az eredménye.

2021. júl. 1. 14:02
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem neked rohadtul nem azért nincs nőd mert válogatsz..., 😅

Bár nyilván könnyebb azt mondani hogy keresed a nagy őt

De legalább magadnak ne hazudj

Ez mind szép és jó

Csak lassan azt veszed észre hogy 30 vagy és te várod a tökéletes nagy Őt akinek oda adhatod féltve őrzött férfiasságod, ami nagy valószínűséggel 30 évesen már inkább szánalmas lesz egy nő szemében is

Ha meghallják hogy 30 évesen 0 tapasztalattal rendelkezel, senki sem fogja azt gondolni hogy mekkora egy értékes cuki fiú vagy....

Nagyon elvagy tévedve

2021. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15, kicsit eltérést a tárgytól

Ideális társadalmat tervezgeti egy nő mellett is lehet, egyiknek nincs köze a másikhoz.

2021. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!