Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megérdemlem,ha egyedül maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemlem,ha egyedül maradok azért,mert szép nőt akartam barátnőnek?De nekik meg nem kellek?

Figyelt kérdés
Szóval ha nem adok lejjebb az igényemből,mert én csak jó testű nővel akarok összejönni,ők viszont nem akarnak tőlem semmit,akkor megérdemlem hogy egyedül öregedtem meg?

2021. júl. 1. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Meg.
2021. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez olyan,mintha a faluban ahol élnék azt mondanám nem megyek el 120 ezerért dolgozni,aztán végül meg sehonnan nem kapnék egy fillért se☹
2021. júl. 1. 21:56
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Bazsóóó 😃 El kell menni krvázni!! Ennyi.
2021. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2021. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem megérdemlés kérdése. Ha az igényeid nem összeegyeztethetőek másokéval, abból szimplán nem lesz semmi.
2021. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De nem fogom megbánni hogy a 100 kilós Jucit visszautasítottam mert nekem vékony testű nő kellett?Nem estem két szék közül a pad alá?
2021. júl. 1. 22:02
 7/20 anonim válasza:
98%

Tisztázzuk már a fogalmakat, öcsipók. Jó testű nő, vagy szép nő kell? Mert a kettő baromira nem ugyanaz. Jó testű nő Vajna Timike, de egyébként egy nyihaha. Szép nő Ashley Graham, de neki meg nem jó a teste. Egyébként neked milyen a tested? Előbb ugyanis nem árt tükörbe nézni, majd aztán lehet sorolni az igényeket.


Amúgy meg miért nem jó a qrva? A hozzád hasonló egysejtűek a barátnőjükkel nem foglalkoznak annyit időben, mint egy prostival...

2021. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
8 Vajna Timi testű Ashley Grahamek jönnek be nekem.Én kinézetre olyan lehetek mint Németh Szilárd,de vékonyabb vagyok nála valamivel🙂
2021. júl. 1. 22:12
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal hogy azt írtad higy faluban élsz mindent megválaszoltál. Nyilván kevés a választék.

Amúgy valóban hacsak a test a fontos akkor nagyon sok jó testű lány van. De Magyarországon nagyon sok szép lány van. A szépség mondjuk mindenkinek más. Ha tisztálkodsz naponta és tiszta ruhában jársz mint egy normális ember akkor simán összejöhet.

2021. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
10 nem kellek nekik.Nem vagyok az esetük.Ha leszólítok egy jó testű nőt leráz azzal,hogy bocs,rohannom kell☹
2021. júl. 1. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!