Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők túlnyomó többsége nem járna impotens férfival, de ha a párjuk impotenssé válna, akkor elmondásuk szerint nem dobnák ki?

Figyelt kérdés
A házasságok fele válással végződik, a kapcsolatok 90%-a pedig szakítással, úgyhogy szerintem mégiscsak kidobnák vagy minimum megcsalnák. Hazudnak a nők ebben a kérdésben?

2021. júl. 3. 15:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
46%

#19: Ne a Házon Kívülből meg az ellenzéki sajtóból tájékozódj, ahol a rezzenéstelen arccal mondja el a riporter a kamerába, hogy aki tud, adakozzon x számlaszámra, miután leforgattak egy videót egy 16 tagú kiccsaláddal, ahol a hűtőben kannásbor, az asztalon púpos hamutartó és már a középső 14 éves lánynak is gömbölyű a hasa.


Nővérem szociális munkás 10+ éve a szakmában, úgyhogy kicsivel több rálátásom van a témára. Bár tény és való, hogy az etnikai kisebbségnek sikerült a legjobban kimaxolni azzal, hogy beadta a gyerekét zaciba, beadta a testvére is és egymás gyerekét vették ki nevelőszülőként. Ezt a kiskaput már bezárták ha jól tudom, vagy jobban odafigyelnek - nővéremmel több, mint 1 éve nem tartom a kapcsolatot, mert kiment külföldre dolgozni pont amiatt, mert belefásult itthon, aztán a covid miatt nem igazán járt haza, de majd megkérdezem tőle.


A másik, a MÁK kártya (vagy látássérülteknél vakok igazolványa, hallássérülteknél SINOSZ kártya), ezekkel a gyerek élete végéig jár havi 25000 Ft, ezzel együtt a TB-re jogosult, valamint 90%-kal utazhat és bármilyen helyi járaton teljesen ingyen. Ő is és a kísérője is.


Vagyis ha van egy növény gyerekem (igaz, nem én választom, hogy milyen fogyatékossága legyen, lehet, hogy egy örökmozgó, balhézós, akit folyamatosan fegyelmezni kell és a kalauzt is megharapja), akkor kb. 300 Ft-ból leutazok a Balatonra és ugyanennyiből vissza.


Mivel az ilyen problémás gyerekekre már egy halom civil szervezet ráállt (Nem Adom fel alapítvány és egyebek), folyamatosan szerveznek nekik ingyen vagy nagyon jutányosan különböző táborokat, nyaralási lehetőségeket. Ilyen helyekre meg kevés önkéntes jelentkezik, tehát az élelmesebb szülőt bármikor szívesen látják.


És nem kell kiforgatni, nem állítottam egy szóval sem, hogy jó dolog, ha fogyatékos gyereke van az embernek, de azért nem fekete-fehér a dolog. Meg azt sem állítottam, hogy ne tenne tönkre lelkileg egy olyan embert, akinek nagy tervei voltak a gyerekkel, a leendő "trónörökössel", aki majd átveszi a családi vállalkozást vagy viszi tovább a családi szakmát, de a legtöbb embert legjobban az zavarná, hogy a élete végéig a nyakán marad, nem csak 18-ig, meg a társadalom is szánakozik, hogy szerencsétlen így járt, de hamar felcsillan a dollárjel a szemében, amikor rájön, hogy valójában megvan ennek is az előnye.


Ráadásul míg egy egészséges gyerek lázad és hamar felismeri a csicskáztatást, addig egy nyitott gerinccel született boldog, hogy ingyen pincérkedhet a családnak, főleg ha a szülő kellően manipulatívan tálalja, hogy kellemeset a hasznossal, ez csak azért kell, hogy mozogjon és lassítsa a sorvadást.

2021. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!