Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, oszlassuk el a kételye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, oszlassuk el a kételyeket. Nektek nem számít a sportos test meg a péniszméret egy pasinál. Ha normális testalkata van meg helyes arca az elég. Így van?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 19:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hogyne számítana, persze biztos olyan is van akinek nem.
2021. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
71%

Bocsika, de számomra igenis fontos, hogy egy férfinak sportos alakja legyen és szeressen mozogni.

Számomra ez a normális.


Tudod, hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.


(Én is imádok mozogni, sportolni.)

2021. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy valaki nem helyes vagy izmos, nem jelenti azt, hogy kedves. És az, hogy valaki kedves, barátsághoz is kevés.


Mellesleg a kedvesség nem egy tulajdonság, hanem egy viselkedés.

2021. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
De miért van az összes "bunkóbb" ismerősömnek barátnője, a kedvesek meg szinglik. Ok, férfiszemmel is látom, h amazok helyesebbek, és ezek szerint ennyit számít a külső.
2021. júl. 10. 08:33
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
#24 egyrészt igen, számít a külső, másrészt a "bunkóbb" pasik meg gondolom egyből odamennek a csajokhoz széles mellénnyel, és rögtön kezdeményeznek. Az én tapasztalatom az, hogy a kedves pasik általában kerülgetik a forró kását, kimondatlanul hagyva a nyilvánvalót, hogy aztán a végén én unom el a fejem, és lépek tovább. Tudom, hogy a kedvesség nem feltétlenül jár együtt töketlenséggel is, láttam már persze ellenpéldát már én is, de ha valaki kedvesen megvárja, amíg zöld utat ad a kiszemelt, az statisztikailag kevesebb sikerrel (és elutasítással is persze) jár, mint aki egyből letámadja a neki tetsző nőt.
2021. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Igen 25ös, igazad van. Ment a zöld kéz.
2021. júl. 10. 09:46
 27/28 anonim ***** válasza:
73%
Én pl. kedvesen rámenős vagyok, mégsem szeretik... Rögtön azt gondolják, hogy valami nincs rendben ezzel a pasival, mert ez nem lehet, hogy van rendes, jó férfi, gyanakodnak. Már a nők azt sem hiszik el, ami éppen az orruk előtt van.
2021. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Engem a test egyáltalán nem érdekel.
2021. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!