Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire beteges hogy félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteges hogy félek ettől?

Figyelt kérdés

25 éves nő létemre sosem volt senkim és időnként elfog a szorongás és a pánik, hogy ez sosem fog megváltozni, vagy legalábbis nem időben és hogy nem lesz családom, gyerekem.


Tudom hogy ez egy elég irracionális dolog, de az ember az érzéseit nehezen irányítja és most így menzesz előtt mindig nagyon kivagyok lelkileg. :(



2021. júl. 9. 20:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

9-es egyrészt én sem gondolom, hogy egymáshoz valók lennénk, másrészt őszinte leszek: a lenne kedved ismerkedni egy nagyon szerencsétlen kérdés. Eldöntendő kérdés, vagyis igennel vagy nemmel lehet rá válaszolni. Én mindenkinek válaszolok, aki valamit érdemben kérdez, és nem épp én vagyok a 100. akihez ez a kérdés. Mert neked is csak akárki kéne, anélkül hogy bármit is tudnál/ismernél az illetőről, és ez az online térben ugyanolyan, mint egy leszólítás az utcán, amire szintén nem reagálnak jól a nők általában.


Én megértem hogy mi motiválja ezt a fajta ismerkedési próbálkozást, de attól még nem szimpi, sajnálom.


És hasonlón nem azt értem, hogy mindketten legyünk magányosak/antiszociálisak(mert vannak barátaim, nem is bírnám ha nem lennének), hanem esetleg az érdeklődési körünk, az legyen hasonló.

2021. júl. 9. 23:30
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs kedved beszélgetni ma este? (talán jobb kedved lenne tőle)"

Ezt kérdeztem. Nem pedig azt, hogy lenne-e kedved ismerkedni...

Most azonnal gondoltam egy 2 órás hívást lebonyolítani, ahol adhattam volna tanácsot.

A beszélgetés nálam azt jelenti, hogy beszélgetünk.

Éppen eleget tudok rólad a regényed olvasása után ahhoz, hogy meg tudjam állapítani a beszélgetési szándékomat.

2021. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
De itt a kérdés az, hogy nekem van-e szándékom és mi alapján beszélgetésbe kezdeni egy vadidegennel, akiről semmit sem tudok.
2021. júl. 9. 23:52
 14/24 A kérdező kommentje:

10-es, nem igazán van ilyen férfi ismerősöm sajnos. Az egyetlen férfi barátommal lemeccseltük anno, hogy részemről nem műkődne ennél több, azóta pedig van barátnője. :D


Szóval nálam egyáltalán nincs esély arra, hogy majd valaki az ismerettségi körömből, mert szingli férfiak nincsenek.

2021. júl. 9. 23:56
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Eddig mégis mit csináltál? De komolyan! Kb. egy 15 éves szintjén vagy agyilag.
2021. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Mint mondtam, nálam is egy olyan emberrel jött össze a dolog, aki egy ismerősi körben tartott "férfimustra" során eszembe sem jutott volna, csupán egy ismerős ismerőse volt, nem volt szoros a viszonyunk.

Legyél nyitottabb.

2021. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Agyilag nem feltétlen, mert már elvégeztem egy egyetemet, és nem lakom otthon, de érzelmileg elég éretlen vagyok valóban. Az emberek a mai világban van, hogy 28 éves korukig nem érett felnőttek, vagyis hát az a korhatár, ameddig fel kellene nőni. Régebben ez 24-25 év volt, de kitolódott a "normális" éretlenség határa. XD
2021. júl. 10. 00:13
 18/24 A kérdező kommentje:
Én szeretnék nyitott lenni, de van 4 barátnőm és az ő ismerőseik nekem nem ismerőseim, kivéve 1-2 lányt, de egyetlen férfi sincs köztük. Momentán teljesen meg vagyok lőve. :( Vagy marad a netes ismerkedés vagy kitalálok valami szociábilisebb hobbit, de mindkét opciót olyan görcsösnek és elkeseredettnek érzem.
2021. júl. 10. 00:18
 19/24 anonim válasza:
45%
egyszót sem értek az egészből
2021. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Esetleg lépj be a hobbidhoz, érdeklődési körödhöz kapcsolódó Facebook csoportokba (nem direkt társkereső témában), ott kialakulhatnak spontán eszmecserék, aztán ki tudja...
2021. júl. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!