Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire beteges hogy félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteges hogy félek ettől?

Figyelt kérdés

25 éves nő létemre sosem volt senkim és időnként elfog a szorongás és a pánik, hogy ez sosem fog megváltozni, vagy legalábbis nem időben és hogy nem lesz családom, gyerekem.


Tudom hogy ez egy elég irracionális dolog, de az ember az érzéseit nehezen irányítja és most így menzesz előtt mindig nagyon kivagyok lelkileg. :(



2021. júl. 9. 20:31
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

20-as, én azt is próbáltam, nem sok sikerrel. Nem ismerkedési céllal vagyok fent 5 oldalon, de annyira nem vagyok aktív mostanában, amikor meg az voltam; akkor sem írt rám senki akivel lehetett volna bármi.


Nagyon nehéz úgy ha mondjuk több száz kilóméterre lakunk egymástól, jó dolog a neten ismerkedni, de a távolság nem előny.

2021. júl. 10. 01:07
 22/24 anonim ***** válasza:
49%
Fogalmam sincs ki vagy de már elegem van belőled :D
2021. júl. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
29%

"Ami a súlyom illeti: nem mindenkinek az 50 kilós nők jönnek be, és én vonzónak tartom magam annak ellenére, hogy nem vagyok egy nádszálvékony alkat, amit a mi világ divatja megkövetelne, de 70 kiló alatt vagyok..."

Bocsi kérdező, ha 70 kg alatt vagy akkor nem vagy túlsúlyos

Arra számítottam hogy legalább 100 kg okozza a problémádat, nyilván tévedtem

2-es voltam

2021. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

rád akartam írni, de sajnos nekem a vékony lányok tetszenek. bár az is tetszik, ha egy lány izmos is akár.

de ha nem vagy 50 kilós, hanem olyan 65, az nekem már sok... vagy 180-190 magas vagy :D az is sok

2021. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!