Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok állandóan friendz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok állandóan friendzoneolva?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, igyekszek normálisan hozzáállni a lányokhoz, végighallgatni a problémájukat, érdemben segíteni nekik + tanácsot adni, de amikor oda kerül a sor, hogy el akarom hívni randizni, mert bejön, akkor állandóan friendzoneolva vagyok, vagy éppen eldobnak mint egy mosogatórongyot.


Ez általános eset, vagy csak én járok így? Minek legyek kedves ezek után a kiszemelt lányokkal, ha állandóan ezt kapom vissza?



2021. júl. 16. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

igyekszek normálisan hozzáállni a lányokhoz, végighallgatni a problémájukat, érdemben segíteni nekik


Ezért vagy friendzoneolva.

2021. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Mert úgy viselkedsz, mint egy barát. Viselkedj úgy, mint egy alfahím
2021. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Kifejtenéd?
2021. júl. 16. 20:13
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem alfahímként kell viselkedni, de ne is úgy mint egy meleg barát. Kapcsolaton belül tök okés már, ha meghallgatod stb., de így az elején csak lelkiszemetesnek használnakm
2021. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Nincs friendzone, végtelenül ostoba ötlet! Felejtsd el, soha és semmikor.. Nem akartak többet, csak beszélgetni akár ellenkező neművel. Na és, mindenki megteszi, soha, semmi szexuális töltet nincs. Ettől csak kedves barát/ismerős vagy.
2021. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2021. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

A nok a ferfiban ket dolgot keresnek


1) legyen ferfias, hatarozott, eros

2) legyen tamogato, gyenged, lelkitars


Te a kettest tolod tul kérdező, az egyes pedig hianyzik, az a baratzona. Ha az egyes van tultolva a kettes nélkül az a bunko.

2021. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
7: Inkább: Megvan a külső amihez vonzódik és mellé az általad írtak: Kapcsolat. Nincs meg a külső, csak az általad írtak: Friendzone.
2021. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez főleg a te hibád. Úgy állsz hozzájuk. Nem sugárzod magadból, hogy potenciális partnerként látod őket.
2021. júl. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8-nak lesz igaza...


Elsősorban a külső számít.


Bocs, nagyon nem polkorrekt módon fogok fogalmazni, de ha nem nedvesednek rád, úgyis barátzónában maradsz. Ha igen, akkor akár ők fognak utánad loholni, ennek mértéke függ attól, hogy mennyire vagy jó pasi, illetve, hogy ők mennyire kétségbeesettek, kapcsolatfüggők.

2021. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!