Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az interracial (kevertfajú) kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Azaz mondjuk fehér lány - néger srác, fehér pasi - ázsiai lány, arab srác - fehér lány, stb felállásokról?

2021. júl. 17. 15:10
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
44%
Nekem csak az ázsiai pasik jönnek be, a sötét bőrűek nem igazán. Amúgy mindenki azt csinál, amit akar.
2021. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
73%

"Ez hazugság és akik ezt terjesztik, azok sem hiszik komolyan szerintem vagy totál hülyék."


Mindenki hülye, csak te, meg Viktor atyád nem. Én pl ezerszer előbb jönnék össze egy arab pasival, mint veled (ha nem lenne barátom), ugyanis nem vagyok teljesen PC én sem: a hozzád hasonló szefósokat messziről kerülöm.

2021. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

#13 Szóval te azt állítod, hogy az arab, fekete afrikai, ázsiai , fehér emberek teljesen ugyanolyanok mentalitásba, habitusban, stb csak a külső jegyeikben térnek el? Nem érzed, hogy mekkora hazugság ez? Ezzel nem azt állítottam, hogy egyik jobb vagy rosszabb a másiknál, csak azt hogy más.


De a hozzád hasonló agymosottaknak az nagyon nem tetszik, ha valaki ezt kimeri mondani.

2021. júl. 17. 16:24
 14/38 anonim ***** válasza:
85%
Alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában, és nem tudod megérteni őket csökött agyaddal. Attól mert más a habitusa, ATTÓL MÉG UGYANAHHOZ A FAJHOZ TARTOZNAK. Mondjuk én vagyok a bolond, hogy leállok veled vitatkozni. Aki hülye, sosem tudja, hogy az.
2021. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
68%
Nekem volt komoly, több éves kapcsolatom arab sráccal. Igaz, itthon nőtt fel, keresztény nevelést kapott. Semmi probléma nem volt belőle. Az ázsiai fiúk is bejönnek, a feketék már kevésbé.
2021. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 moozygoo ***** válasza:
87%
még egy ember túl sok poreszt nézett xD
2021. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
78%
Ha genetikailag nézzük akkor erősebb ,egészségesebb lesz az útod.
2021. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező! Először végezd el a nyolc osztályt, aztán kérdezz a gyakin számodra érddekes dolgokról. Jelenlegi felkészültségi szinteden nem várom el tőled, hogy ezt:

[link]

értelmezni tudd.

2021. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon cuki a kutyás példát, javaslom nézz át az állatok kategóriába és add elő, hogy a németjuhász és a pitbull között természetbéli eltérés van, mert az egyik ilyen, a másik meg olyan:DD


Egy kutya, ahogy ember valamennyi hozott, született természettel, anyaggal, testfelépítéssel érkezik a világra, amin formál a környezet és a család.


Nincs szükség vallásokra, vagy távolságra, az alapok szinte ugyanazok, leheletnyi eltérések LEHETNEK(nem biztos, hogy vannak), ha meg valamennyire el is térnek a környezeti illetve nevelési tényezők(férfiak-nők, illetve erőszakhoz és gyerekekhez való hozzáállás), az sem feltétlen jelenti, hogy az egyénre ez hatással van. Nagyon sértőnek érezném, ha engem egy szomorú-keserű-erőszakos, elhízott, nők helyét tudó magyarnak gondolnának, ahogy élünk a világ "szemében" a sztereotípiák alapján.


Nem vagyunk egysíkúak, töltekezik a felnőtt ember mindenhonnan információkkal a világ minden táján, még ott is, ahol ez kevésbé hozzáférhető!


2021van:)

2021. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
27%
Nekem bejonnek a fekete csajok(persze nem mind).:)
2021. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!