Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az interracial (kevertfajú) kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Azaz mondjuk fehér lány - néger srác, fehér pasi - ázsiai lány, arab srác - fehér lány, stb felállásokról?

2021. júl. 17. 15:10
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
74%

"Nem értem mire jó ez az agymosott PC baromság, hogy minden ember tök egyforma, csak másabb a színük.."


Egyáltalán nem a származás vagy a bőrszín szabja meg, hogy milyen lesz az ember, hanem az, hogy hol és hogyan nevelkedett.

A barátom egyik szülője külföldi (más "rassz") származású, felnőttként költözött ide, magyarul sem igazán tud. Ennek ellenére a barátom Magyarországon született, itt nőtt fel, magyar az anyanyelve, magyar iskolába járt, magyarok a barátai, nem követi a szülője semmilyen hagyományát, vallását, stb, még a szülője anyanyelvét sem beszéli. Természetre semmiben nem különbözik egyetlen másik magyar férfitól sem, simán csak másképp néz ki.

A baráti társaságomban van olyan család is, ahol egyik szülő sem magyar (még csak nem is európai/nyugati), de a gyerekeik mégis ugyanúgy viselkednek, mint bármelyik magyar gyerek. Annyi a különbség, hogy van a gyerekek között, aki tartja a szülei muzulmán szokásait és hitét, de ez kb. annyiban nyilvánul meg, hogy imádkoznak, fejkendőt hordanak és a keresztény ünnepek helyett a saját szokásaik szerint ünnepelnek. Ezen kívül az átlag magyar emberek életét élik.

2021. júl. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben az első töriórán azzal kezdtük, hogy EGY EMBERI FAJ VAN.
2021. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
25%

túl sok genetikusi vonzalom nem lehet két különböző rasszú ember között.


ha látok pesten egy négert, egy 110 kilós nővel, mit kéne gondoljak róluk?

2021. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%
24. Azok nem csak 110 kilós nőket szoktak össze szedni, mert a legtöbb aki itt tanul niga az gazdag dubai családból származik !
2021. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

#25

jah, láttam már kultúrnégert igen, ahogy a talajrészeg white trasht tapizza valami lepukkant szórakozóhelyen.

igazi dubaj hercegeknek tűntek, hogyne.

2021. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Azért a dubaji négeren besírtam 😂😂
2021. júl. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
54%
Én nem az a válaszoló vagyok, bár ezzel az IQ szinttel nem csodálom, hogy nem tűnt fel. A szövegértelmezés sem megy, pedig ezt már alsóban tanítják. Egy szóval nem írtam, hogy gyűlölöm a fehéreket. Miért gyűlölném? Én is az vagyok. Én az ilyen megkeseredett fotelgyűlölködőket utálom. Mondjuk az élettől már megkaptad a magadét, azért vagy ilyen.
2021. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%

#27


javaslom, hogy költözz egy timbuktui szeméttelepre, és minden álmod valóra válik :Đ

2021. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Az olvasást még gyakorold kérlek! Mondjuk látom nagyon kis kreatív vagy azal az áthúzott D betűs emojival ;)
2021. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

[link]


az ott nem te vagy hátul, az egyik dubaj herceg mellett?

2021. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!