Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy az emberek nagyrész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az emberek nagyrésze (nem mind!!) egy megalkuvó kapcsolatban él, nem a "Nagy Ő" van mellette, hanem "talált valakit" és vele alapított családot?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 22:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%
Nagy Ő? Mindenki helyettesíthető! Persze vannak menthetetlenül szerelem függők, akik 5 perc alatt belezúgnak abba, aki rájuk mosolyog. Vaaagy, a helyi bika 2x már megdugta. Egy értelmes ember a valóságban és önmagában hisz. A nagy Ő-ben hívők szoktak pofára esni, ők botlanak bele a nárcisztikusokba, őket éri erőszak.
2021. júl. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%
Magyarán úgy érzed hogy kihűlt és ellaposodott a kapcsolatotok és erősen gondolkozol a hogyan továbbon, nem érzed magad jelenleg boldognak. Sajnos ez sokaknál előfordul, de még mielőtt a hogyan továbbon gondolkodsz ha gyerekek is vannak a történetben tedd meg hogy megpróbáljátok rendbehozni a dolgokat, feléleszteni a tüzet közös erővel.
2021. júl. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
58%

Igen, léteznek olyan emberek, akiknek a vágylistáján a szerelem helyett a házasodás és a gyermeknemzés áll.

Egyéni prioritások vannak.

2021. júl. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
53%
Kevésbé válogatósak, ha már csak a gyerekvállalás lebeg a szemük előtt és korban vannak.
2021. júl. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem egy konstans dolog. Igazából semmilyen érzelem sem az. 18 évesen jöttem össze a férjemmel, minden volt az elején: pillangók a gyomromban, izzadós tenyér, minden apróságról ő jutott eszembe, annyitól felizgultam, hogy megfogta a kezem… totál elbutult állapot volt. Összeházasodtunk, lediplomáztam, dolgoztam, közben meddőségi problémáink voltak, majd hirtelen nagycsaládosok lettünk... Házat vettünk, munkahelyet váltottunk, nekem más a hajam színe és hossza, neki meg a haskörfogata, az évek során szültem és szoptattam 4 gyermeket, nyilvánvalóan nem olyan az én testem sem, mint az elején.


46 éves vagyok és tiszta szívből szeretem őt. Nem úgy, mint az első 3-4 évben, de talán jobb is - azt az intenzitást hosszú távon nem lehet elviselni. Vannak hetek, hónapok, amikor rajongó tininek érzem magam és megveszek érte, de olyanok is, amikor az agyamra megy és egy levegővételébe is belekötök. Azt gondolom, a miénk egy jó házasság, mert több a szeretet, mint a semlegesség, negatív érzés pedig alig-alig akad. Ő egy olyan társ, akire mindig vágytam: kedves, segítőkész, igazi családapa, a szex pedig kifejezetten jó és izgalmas még most is. Nem hiszem, hogy bárki mással lehetne jobb, vagy akár ugyanilyen. Persze a kezdeti idők intenzivitása erősebb lenne, de nekem ez többet jelent. Nem gondolom megalkuvásnak.

2021. júl. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Igaz.
2021. júl. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
11%
Vannak akik ész központúak, vannak akik nem.
2021. júl. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Irreális elvárásoknál biztos a csalódás. A szerelem meg mint írták, nem nonstop állapot. Minden hosszú távú kapcsolatban dolgozni kell, hogy a hullámvölgyek meg sérelmekből épült falak ne tartsanak sokáig, hanem újra és újra fel tudjátok idézni. Ez nem megalkuvás, így működik mindenki, nincs automata gondolatolvasó sült galamb.
2021. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Itt nem erről van szó. Sokan az olyanok ellen szólalnak fel, akik szerint 50 év tömény boldogsága, non-stop fergeteges szexe simán fentartható pusztán úgy, hogy a másik fél a nagy Ő. Vannak infantilis emberek, vannak komoly emberek, okos emberek, buta emberek. Kinek mi, kinek mi számít. Mindig a párosításokon múlik.
2021. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez úgy néz ki, hogy a felsőkategóriás nők és férfiak megtalálják egymást, és az egymásnak nyújtott rengeteg jó miatt úgy érzik, hogy a másik a Nagy Ő. De azért a legtöbb embernek nem ilyen magas az értéke, és azzal alakít ki kapcsolatot, aki jut.


Gondolok itt arra, hogy egy jóképű, férfias tesztoszteronbomba, magas keresettel, jó egzisztenciával és férfias személyiséggel elveszi a babaarcú, karcsú, szexi testű és életvidám, mosolygós, nőiesen gyengéd nőt; beköltöznek a jó környéken lévő minőségi házukba medencével stb. akkor az ő kapcsolatuk valószínűleg hosszútávon is tartós lesz és boldog.


De Átlag Jancsi (pocakkal, kopaszodással stb) Átlag Juliskával (túlsúllyal, morcosabb arccal stb) alacsonyabb jövedelemmel egy panelban nyilván nem fogja tudni ezt a magas szintű boldogságot elérni.

2021. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!