Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme csúccsajok (+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme csúccsajok (+ saját lakás, luxusautó, amik összefüggenek a csajokkal ugye) nélkül élni?

Figyelt kérdés

Kérdésem a hétvégém ihlette meg. Mamahoteles betanított, 4 műszakos csóró gyári munkásként elhagytam a nyomasztó, füst és trágyaszagú kis falumat, és körbenéztem BP-en. Este a belvárosi bulinegyed környékén, deák tér, ötkert, stb, voltam, és hát ami ott várt elég sokkoló volt. Jó eddig is tudtam hogy csak vegetálok a tyúkszarba, de testközelből szembesülni egy másik univerzummal mellbevágó volt.

Rengeteg, több száz ultraszép, ultradögös, ultrabombázó, modell alakú kis fiatal pu@ci. Hatalmas, végeláthatatlan embermassza. Ez ám az élet, gondoltam. Legszívesebben megállítottam volna az időt, aztán jól végigkef@ltem volna őket. Bár annyi volt hogy az eltartott volna ezer évig. Bepróbálkozni nem mertem mert kevésnek éreztem magam, de szerintem egy átlagférfinek se lett volna esélye nem hogy nekem.

Mert erős volt a konkurencia nagyon. 20-on éves ecsethajú, kigyúrt, jóképű ifjú herkulesek, akik nem ám bkv-val jöttek mint én, hanem dobhártyátszaggatva, bömböltetve a 6-700 lóerőket. Volt ott minden ameddig a szem ellátott: Porschék, Mustangok, Audi-Merci-BMW trióból az ilyen 50-100 milliósak, stb. Alkalmazotti bérből élő átlagemberek, ti hogy dolgozzátok fel, hogy kimaradtok ilyenekből, aztán csak marad a csúnya, vagy átlagos csaj, a szar kis "matchbox" autók, panel vagy kis olcsó putri, stb?



2021. júl. 26. 23:11
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
84%
Ha neked lenne luxuskocsid meg luxusházad és pénzed, esetleg prostiznál, vagy felszednél valakit aki szépen lenyúlja rólad, a pénz nem minden, érdekes, hogy ronda csóró embereknek van fullos csajuk, ezen lehet el kéne gondolkoznia mindenkinek aki azt hiszi xy kinézetet nem kaphat meg.
2021. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
87%
9! Na persze. Ha olyan jól is nézel ki, minimális kommunikációs készséggel annyi nőt kaphatnál, amennyit nem szégyellsz. De tudom, kifogás mindig van. Azt könnyebb találni, mint a valódi hibáinkat megtalálni magunkban.
2021. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

#11 ronda csóró embereknek van fullos csajuk

Ezt már vártam, mert ezen mindig jót röhögök. Tök vicces amikor az ilyen átlagemberek, mint te meg a környezetem fullos csajozzák a nők 99 százalekát.

#12

A csóróságom miatt annyi (fullos )nő szokott villámgyorsan kereket oldani, amennyivel eddig szóba álltam.

2021. júl. 27. 00:07
 14/41 anonim ***** válasza:
94%
Úristen de szánalmas vagy kérdező.
2021. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
92%
13 sok sikert a további magányhoz, és sajnálom ha valaki belemegy veled egy kapcsolatba, mert még bántalmazóba is fordulhat ahogy látom.
2021. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Kezdem megérteni a dögös bombázókat, hogy miért csak a jóképű gazdagoknak teszik szét. Valahogy engem is bosszant a sok vesztes átlagember. Csak az a durva hogy én is közéjük tartozom. Na ezt hogy lehet feldolgozni? Vissza is tértünk az eredeti kérdésemhez.
2021. júl. 27. 00:22
 17/41 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy, csak úgy jó minden ahogy te látod, te tudhatod a megoldást, más nem, ha mégis tudná más az biztos nem jó, rosszul látja!
2021. júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
66%

"Na ezt hogy lehet feldolgozni?"


1. úgy, hogy elfogadod.


2. úgy, hogy kezdesz vele valamit.

2021. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂 Szerintem ne igyál már többet, feküdj vissza, hátha megint ilyen szépeket álmodsz!
2021. júl. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
96%
Menj oda egy nőhöz és meséld neki hogy ilyenek a nők, tuti hatás xD
2021. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!