Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme csúccsajok (+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme csúccsajok (+ saját lakás, luxusautó, amik összefüggenek a csajokkal ugye) nélkül élni?

Figyelt kérdés

Kérdésem a hétvégém ihlette meg. Mamahoteles betanított, 4 műszakos csóró gyári munkásként elhagytam a nyomasztó, füst és trágyaszagú kis falumat, és körbenéztem BP-en. Este a belvárosi bulinegyed környékén, deák tér, ötkert, stb, voltam, és hát ami ott várt elég sokkoló volt. Jó eddig is tudtam hogy csak vegetálok a tyúkszarba, de testközelből szembesülni egy másik univerzummal mellbevágó volt.

Rengeteg, több száz ultraszép, ultradögös, ultrabombázó, modell alakú kis fiatal pu@ci. Hatalmas, végeláthatatlan embermassza. Ez ám az élet, gondoltam. Legszívesebben megállítottam volna az időt, aztán jól végigkef@ltem volna őket. Bár annyi volt hogy az eltartott volna ezer évig. Bepróbálkozni nem mertem mert kevésnek éreztem magam, de szerintem egy átlagférfinek se lett volna esélye nem hogy nekem.

Mert erős volt a konkurencia nagyon. 20-on éves ecsethajú, kigyúrt, jóképű ifjú herkulesek, akik nem ám bkv-val jöttek mint én, hanem dobhártyátszaggatva, bömböltetve a 6-700 lóerőket. Volt ott minden ameddig a szem ellátott: Porschék, Mustangok, Audi-Merci-BMW trióból az ilyen 50-100 milliósak, stb. Alkalmazotti bérből élő átlagemberek, ti hogy dolgozzátok fel, hogy kimaradtok ilyenekből, aztán csak marad a csúnya, vagy átlagos csaj, a szar kis "matchbox" autók, panel vagy kis olcsó putri, stb?



2021. júl. 26. 23:11
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
26%

Ha jon egy haboru, vagy egy hiperinflacios periodus, majd Porsche-val mennek hozzatok a tragyaszagu faluba zabalnivaloert kuncsorogni, mert a Porsche meg mindig nem eheto 😂



37F incel

2021. júl. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom ezen mit kell feldolgozni, sose zavart. Ahogy az élet minden területén, itt is hatalmas egyenlőtlenségek születhetnek. Boldogan élem az életem ilyen fényűzés nélkül is, aki ezt látja az élet értelmének, főleg úgy hogy részt se vehet benne, azt csak sajnálni tudom.
2021. júl. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
13%

"aki ezt látja az élet értelmének, főleg úgy hogy részt se vehet benne, azt csak sajnálni tudom."


Pedig ha én alkottam volna a világot, én lennék Isten, akkor mindenkinek lenne lehetősége arra, hogy 10, vagy akár csak 5 évet éljen ilyen fényűző életet és utána meghaljon, választhatna ilyen életet is a sivár 90 év helyett, ahol 40 után amúgy is csak öregség meg betegségek vannak.

2021. júl. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
87%

23


Segítenél azoknak is akik pl. Afrikába születtek és éheznek? Vagy a közel keletre, ahol tombol a terrorizmus? Vagy Észak-Koreába ahol bármikor elvihetnek egy kicsit táborozni? Örülhetnétek inkább, hogy nem ezekre a helyekre születettek, és leélhettek akár 90 évet biztonságban, mindennapos halálfélelem meg nyomor nélkül..Azért tudd, nem minden a luxus élet!

2021. júl. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
85%

"ti hogy dolgozzátok fel, hogy kimaradtok ilyenekből, aztán csak marad a csúnya, vagy átlagos csaj, a szar kis "matchbox" autók, panel vagy kis olcsó putri, stb?"

Én bármikor beszéltem ilyen luxuscsajokkal, nem volt semmi eszük, értelmük. Egész életükben elég volt csak szépnek lenni és sminkelni, és úgy éreztem magam mintha egy kutyával beszélnék, mert semmit nem értettek amit mondtam. Sosem vonzottak ezek.

2021. júl. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem te a fiatal herkulesekért mentél igazàból...Hàny farokszendvicset majszoltàl el?


Ettől függetlenül: nyilvàn igaz, sok ott a szép csaj. Oké, merevedést tudnak okozni...na de aztàn? 😉😂😄😅😆

2021. júl. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
76%
Herkules. :DDD
2021. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
68%
A pénz nem számít. Legyél Herkules teljes hajjal és cizellált állkapoccsal.
2021. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Sose érdekeltek az ilyen felszínes dolgok, hogy "600-700 lóreőt" bömböltessek. Kit érdekel? AMúgy is ezek a "herkulesek" azok akiknek a "bulika" után, telecuccozott fejük 250km/h után szétloccsan a 50-60 milliós BMW szélvédőjén...

Kösz, de nem. Ahogy az agyatlan műpicsákat is nyugodtan megtarthatják.

Én tökéletesen elvagyok, a nyugodt, csendes kisvárosban, nem hiányzik ez a fajta "luxus", műanyag élet. Éltem Pesten és gyűlöltem. A bűzt, a tömeget, az állandó nyüzsgést. Soha többé nem vágyom ilyen közegbe. Ha neked ez a célod, ezért akarnál élni, akkor tegyél érte. Szerintem a legtöbb normális embernek rohadtul nem fontosak ezek a dolgok.

2021. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Látom sokan akarják elhitetni magukkal hogy őket nem érdekli a kényelmes, igényes élet, meg csúcscsajokat is simán visszautasítanának.😆 Ha megnyernétek a lottóötöst azt is lehúznátok a wc-n?

Ha nem kamu, akkor hogy lehet vesztes átlagpistiként megelégedni a szürke középszerrel? A dögös csajok se szeretik az ilyen ambicióhiányos alakokat!

2021. júl. 27. 12:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!