Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme csúccsajok (+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme csúccsajok (+ saját lakás, luxusautó, amik összefüggenek a csajokkal ugye) nélkül élni?

Figyelt kérdés

Kérdésem a hétvégém ihlette meg. Mamahoteles betanított, 4 műszakos csóró gyári munkásként elhagytam a nyomasztó, füst és trágyaszagú kis falumat, és körbenéztem BP-en. Este a belvárosi bulinegyed környékén, deák tér, ötkert, stb, voltam, és hát ami ott várt elég sokkoló volt. Jó eddig is tudtam hogy csak vegetálok a tyúkszarba, de testközelből szembesülni egy másik univerzummal mellbevágó volt.

Rengeteg, több száz ultraszép, ultradögös, ultrabombázó, modell alakú kis fiatal pu@ci. Hatalmas, végeláthatatlan embermassza. Ez ám az élet, gondoltam. Legszívesebben megállítottam volna az időt, aztán jól végigkef@ltem volna őket. Bár annyi volt hogy az eltartott volna ezer évig. Bepróbálkozni nem mertem mert kevésnek éreztem magam, de szerintem egy átlagférfinek se lett volna esélye nem hogy nekem.

Mert erős volt a konkurencia nagyon. 20-on éves ecsethajú, kigyúrt, jóképű ifjú herkulesek, akik nem ám bkv-val jöttek mint én, hanem dobhártyátszaggatva, bömböltetve a 6-700 lóerőket. Volt ott minden ameddig a szem ellátott: Porschék, Mustangok, Audi-Merci-BMW trióból az ilyen 50-100 milliósak, stb. Alkalmazotti bérből élő átlagemberek, ti hogy dolgozzátok fel, hogy kimaradtok ilyenekből, aztán csak marad a csúnya, vagy átlagos csaj, a szar kis "matchbox" autók, panel vagy kis olcsó putri, stb?



2021. júl. 26. 23:11
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
94%

"Alkalmazotti bérből élő átlagemberek, ti hogy dolgozzátok fel, hogy kimaradtok ilyenekből"

Úgy, hogy nem is akarok ezek közé kerülni. Nem az én szintem, már úgy értem igényességben és szellemileg. Engem nem érdekelnek a lóerők és a BMW-k, az meg kifejezetten irritáló, hogy ezek "tulajdonosai" a műcicák és az ecsethajú gyökerek kb. három értelmes, magyar mondatot nem bírnak kinyomni a szájukon. Ezeket irigyeljem? Ezek köze akarjak bekerülni? Ne vicceljünk már. Bár az is igaz, hogy 18-20 évesen még lehet ez a menő, hogy apuci kocsiját bömböltetjük kint (mert apuci van olyan hülye és odaadja), de egy életkor felett már inkább ciki a Deákon vonaglani matt részegen, partidroggal.

Amúgy kicsit elkanyarodva a témától, az egyik gond a mai világban. Tisztelet a kivételnek, de a pénz nem jár igényességgel. Régebben nem ez volt: a felső tízezer vitte a hátán szellemi szinten is az országot. Most ki a felső tízezer? Lölő és Andika szintű celebek... De tényleg? Mondom, tisztelet a kivételnek, biztos akad még igényes gazdag.

2021. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 AliceGamer ***** válasza:
78%
A dögös csajokat csak az érdekli ami a szemüknek tetszik. De amikor ez a ecsethajú izombohóc a Bömbikéjével kikell magából mert megsértődik valami lényegtelen dolgon akkor néznek mint a borjú az újkapura és siránkoznak, hogy jaaaj én nem így ismertem meg :D Igazi luxusvilág mondhatom.
2021. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
87%

"átlagpistiként megelégedni a szürke középszerrel? "


Az átlag és a középszer az nálad nem ugyan az? Átlag pasiként minek akarnék ismerkedni a felső 10 ezer tagjaival? Nem az én szintem, és ezért valószínűleg nem is tudnék beilleszkedni.

2021. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ezek a csúccsajok, az téged minősít.

Szép nőként mondom ezt. Nekem pl. soha nem kéne ecsethajú, luxusautót bömböltető h.ülyegyerek, és nem fordulok meg soha a bulinegyedben. :D

2021. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Sosem néztem másokat, nem jártam nagyon bulinegyedekben, ha voltam is, haverokkal mentem, velük foglalkoztam, nem a külvilággal. A titok: NE légy irigy g_chi!
2021. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze, legyen a csaj 10/10-es, nem számít, hogy esetleg egy golddigger IQ negatív, mert ezek közül vajmi kevés az értelmes és nem a külső miatt, hanem mert ilyen helyekre járnak egyrészt, másrészt meg a pénzt szeretik. Tudod haver, a szépség elmúlik és vannak ám szép lányok is, meg átlagosak is remek belső tulajdonságokkal, akiknek szintén pinájuk van ám. Ideje változtatni magadon és lejjebb adni az igényeidet, mert egyedül fogsz maradni. Nem az a baj, hogy otthon laksz, meg hogy gyári munkás vagy, hanem hogy egy idióta vagy. Keress a saját köreidben.
2021. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
47%

30: Ha sok pénzed van, inkább költsd hajvisszaállításra, állkapocs műtétre és szteroidra. Többet érsz vele a mai nőknél, mint a villáddal.


Ha a 90es években élnénk, ez nem lenne igaz. A 90es években ragadt béna országokban se.

2021. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
37: Mire mennél a szteroidokkal például? 2 év múlva infarktus, addig meg nem áll fel? Gondolkodj egy picit.
2021. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Az 50 milliós BMWs pedig 3. világbeli suttyónak érzi magát, amikor Californiában 3-4x annyiba kerülő Lambókkal tolják a Herkulesek. Azok pedik akkor, amikor valakinek leszáll a 1-2 milliárdba fájó helikoptere a felhőkarcolós medence partin. A helis pedig csak néz, hogy a másik helis a 20 milliárdos yacthjára száll le. De a yachtos haverjának csak a legolcsóbb nyaralója is többet ér, pedig van neki 15 darab és lehetne folytatni...

De lefelé is, hogy akinek már van áram és víz a lakásában, van ahol már királynak számít...

Minden nézőpont kérdése. Például te melyik lennél?

1. 500 milliós vagyon, de az összes ismerősödnek 10-20 milliárdja lenne, te lennél a csóró, akin néha szánakoznak.

2. 70 millió, de körülötted mindenki sokkal csóróbb lenne és királyként élnél közöttük.

2021. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha nem tetszik tegyél ellene vagy hisztizz anyudnak.
2021. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!