Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ilyen tényekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ilyen tényekkel párt találni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok. Gimnáziumot végeztem, munkahelyem van. Külsőre átlagos vagy talán átlag alatti vagyok, igaz saját maga soha nem tetszik teljes mértékben senkinek. Magas vékony alkatú a testem. Próbálnék én mindenhol ismerkedni lányokkal de sehol semmi. Ha meg is szólítok valakit valahol vagy válaszra se méltat vagy megy tovább. A munkám miatt szerencsére könnyen beszélek idegenekkel is, mindenkihez van 1-2 mondatom munka közben de érdekes és szomorú is hogy hiába vannak korombeli lányok, egynél sem látom azt hogy lehetne később valami akár.

Egy beszédes normális intelligens ember hogyan és merre ismerkedhet?


2021. júl. 31. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Azt nem értem ha csinálsz vmit és abszolut semmi eredménye, miért ismétled illetve miért nem tanulod meg h kell jól csinálni?!
2021. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyúrd ki magad. Nem mondom ettől biztosan lesz nőd, de hogy biztosan segíteni fog és vonzóbb leszel több nő számára az is biztos.


És nem kell a kamu duma, hogy "én akárhogy eszem, nem tudok súlyt felszedni". Én 197 cm-hez voltam érettségi idején 74 kg (vagyis egy csontváz, auschwitzi fogoly kb). Most 106 kg vagyok és ez izom, és edzés eredménye. Csak annyi, hogy normálisan kell enni (és sokat) az edzés mellett.

2021. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!