Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt érezték, hogy senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt érezték, hogy senkinek nem fontosak, azok hogy lendültek ezen túl, hogy lett aztán boldog kapcsolatuk?(Már ha van ilyen)

Figyelt kérdés

20-as éveim vége felé járó férfi vagyok, és tulajdonképpen papíron jó adottságokkal rendelkezem. Viszont a családi közeg, meg úgy az eddig életem nem igazán hozott túl pozitív dolgokat, így szinte mindig azt éreztem ,hogy nem igazán vagyok fontos senkinek.

Most jelenleg vannak haverjaim, akikkel néha elmegyünk erre-arra, meg egyetemről néhány évfolyamtárs, akikkel néha összejárunk, de úgy senki sincs akinek úgy különösebben jelentenék valamit. Nyilván lehet azt mondani, hogy "akkor tegyek érte",de én sokáig csináltam ezt, de minél több energiát fektettem egy kapcsolatba, annál kevésbé kellek. Persze lehet nem jó embereket fogtam ki,de mostanra már belefáradtam. Azt érzem, hogy ha felszívódnék valószínűleg hetekig fel se tűnne senkinek, annyira nem jelentek semmit másoknak.


2021. aug. 2. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A családi közeg szerintem a probléma. :/ Nagyon sokrétű pszichológiai okai lehetnek, de szerintem alulértékeled magad.


Egyébként ugyanilyen vagyok, nőben, de a saját traumáimat már nagyrészt feltérképeztem, viszont mindig érnek meglepetések, amikor újabb emlék tör a felszínre. Na meg az introvertált gondolkodásom sem segít. Mindig irigylem azokat, akik könnyeden ismerkednek. Van kedved erről beszélgetni?

2021. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A mostani világ az önzésről szól, én, én, én, nekem, mindenki a saját dolgával, és saját magával van elfoglalva. Most nem megyek bele, hogy kevés figyelmet és szeretetet kaptál a családban, és úgy maradtál. Kapásból 2 szuper módszert is tudok mondani. Legyél magad a saját legjobb barátod, társaságod, tanulj meg egyedül is boldognak lenni. Egyél- igyál, sportolj, nézz jó filmeket, stb. Ha ráérzel az ízére, utána már nem is akarsz más társaságot. A másik a kutya. Imádni, szeretni fog élete végéig, mindig lehet rá számítani. Ha kutyád van, akkor nem fognak hiányozni az önző, egoista, fárasztó, idióta emberek.
2021. aug. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
A mai világ énközpontú, mindenki önző. Szóval ez ígyis fog maradni, el kell fogadni.
2021. aug. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!