Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés során az tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során az tényleg problémát jelent ha a másik fél társas táncol? Gondolok itt arra, hogy sok nővel vagy sok férfivel találkozik, beszél, táncol napi szinten?

Figyelt kérdés

Nemrég beszéltem egy ismerőssel és ő mondta hogy ezt nem szabad beleírni a bemutatkozásba mert sokan azonnal visszahőkölnek tőle. Szerintetek van ebbe igazság?

Tapasztalataitokra is kíváncsi lennék.


2021. aug. 11. 09:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jöhet a vélemény, segít jobban átlátni a helyzetet.
2021. aug. 11. 13:23
 12/13 anonim ***** válasza:

"ezt nem szabad beleírni a bemutatkozásba mert sokan azonnal visszahőkölnek tőle"


Tehat mar kamuval inditanad a beszelgetest csak azert, hogy megfelelj masnak? Aztan ha jobbam osszemelegedtek es neki nem tetszik, jon a heves "miert hatudtal" szetvalas. Ugyes.


Miert kellene szegyellni? Kit erdekel mas mit gondol? Miert keresel olyat, aki megszabja mi legyen a hobbid?


Baromira unom, hogy mindenki elvarja, hogy mindenben egyformak legyunk es meg a hobbink, izlesunk stb is egyforma legyen. Egy massza es nem ket kulon ember. Ez kb lehetetlen. Nekem is van xy hobbim es van, amikor a noknek ez nem tetszik. Hat, el lehet bucsuzni egymastol mert lesz olyan, aki nem akad ki.


Nekem nem lenne bajom a tanccal, legalabb nem a kocsma vagy a rudtanc a hobbija. Max ne nyaggasson, hogy menjek vele, de en sem nyaggatom a sajat hobbimmal.

2021. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki!

Ha tudnád mennyi falábú pasi van (vagy részegen bólogat a zenére és azt hiszi, táncol)!


Szóval butaság. Ha kiakadna rajta, akkor később is kiakadna, azzal nem vagy előrébb, ha bele sem írod. Valakinél meg hatalmas pozitívum. Szívesen mennék táncolni vele. És a tánc nem buz.is. Nagyon férfias és szexi egy olyan srác, aki tud rendesen vezetni, szép tartása van, jó mozgáskultúrája, ritmusérzéke... Mellette igazán nőnek érezheti magát egy nő.

2021. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!