Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mégis mi értelme?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és neten keresek társat. Nem szexpartnert, hanem társat, szerelmet. Valami hihetetlen, hogy be akarnak hüly..eni, de amikor nő létemre én mondom hogy vagy találkozunk, vagy felejtsük el egymást, akkor kifogások a nem találkozásra, és hogy majd... Nem értem. Akik besz..iak azok minek keresnek neten társat?
2021. aug. 19. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekem is ilyen, hagyni kell a fenébe. A többség hamar akar találkozni.
2021. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Van nőjük.inkabb a meleg f.sban ülnek.
2021. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nőként viszed tovább a dolgot, nem fog összeomlani a GDP.


Igen, ez ezzel jár, hogy bármennyit, bármilyen módon beszélsz valakivel, bármikor eltűnhet vagy jöhet a kifogásokkal. Tovább kell menni, ennyi és örülj, hogy MOST derült ki.


Másik oldalon is ugyanez a helyzet, nyugi.

2021. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért azt hittem, a férfiak ha találkozásról van szó, bátrabbak. Erre az ilyen besz..i férfiaktól akár életem végéig cseten élhetném a szerelmi életem. Volt akivel 6 hónapig cseteltem, és kétszer is kérdeztem ez idő alatt hogy mikor találkozunk? Kifogások! De azt hozzá teszem, online d..na. Az ilyeneknek a valóságban nem megy?
2021. aug. 19. 13:09
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Azért te is hibás vagy picit, ha 6 hónapig képes vagy csetelni... Régen én is belefutottam ilyenekbe, de utólag kiderült, hogy nagyon komoly személyiségzavarral rendelkező pasik voltak. Ha találkoztunk volna (mert volt, akivel nagyon hosszú után nagy nehezen összejött), akkor sem tudtunk volna normális kapcsolatot kialakítani.
2021. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
De ezek nem társat keresnek, csak ki akarják verni online valakinek.
2021. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

mit mondjak? Rosszul választasz. Amúgy ha nem akarsz életed végéig csetelni, akkor neked kell előrébb vinned, vagy ülhetsz életed végéig ölbe font kézzel és 6 hónapig beszélhetsz valakivel.


Engem hívott már el nő 1 hét után is. Szimplán nem akartam nyomulósnak tűnni és ezért később akartam, és jó volt látni, hogy valaki tesz azért, hogy kapcsolata legyen, tetszett, hogy kifejezi, amit érez.

2021. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha valaki csak online akar társalkodonőt, az miert nem közli ezt? Miert akar behülyíteni? Igen volt akivel 6 hónapot beszelgettem. Telefinon, skypeon is, és mindent tudtunk egymásról. Találkozni mégsem akart. Én 6 hónapig voltam türelmes.
2021. aug. 19. 13:26
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ne legyél türelmes, teljesen felesleges. Nekem meg pont az a problémám, hogy a pasik 1-2 napon belül akarnak találkozni, pedig legalább pár napig szeretnék előtte beszélgetni. Mindenesetre akivel 1-2 héten belül nem jön össze, az lapátra kerül. Mert ha ennyire nincs ideje egy első randira, akkor kapcsolatra hogy lesz?
2021. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es igen. Engem lelomboz, hogy a neten szájhősködnek. Tisztelet a kivételnek.
2021. aug. 19. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!