Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mégis mi értelme?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és neten keresek társat. Nem szexpartnert, hanem társat, szerelmet. Valami hihetetlen, hogy be akarnak hüly..eni, de amikor nő létemre én mondom hogy vagy találkozunk, vagy felejtsük el egymást, akkor kifogások a nem találkozásra, és hogy majd... Nem értem. Akik besz..iak azok minek keresnek neten társat?
2021. aug. 19. 12:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen "durrbele rögtön" emberek, de azért nekem pár hét chat-ismerettség biztos kellene, hogy el tudjam dönteni, akarok e találkozni. Nekem valahogy túl gyors ez a "mostmár tudod a nevem és hogy Békéscsabán élek, most már holnap tali" dolog.

De mindenkinél más ez, olyat kell keresned aki ebben egyezik veled és ő is hamar akar találkozni.

2021. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kepzeld, pasi vagyok es zavar, hogy a nok mar masnap vagy par nap utan eroszakoskodnak, jatszmaznak, ha nincs randi. Ez nem igy megy, nem akarok minden jott-menttel randizni csak azert, mert nem kepes turelmes lenni, vagy siet a kovetkezo jelolthoz.
2021. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Gondolom azt azért észrevetted, hogy 6 hónapot vártam. Hogy volt aktív cset, sűrű telefonálas, és a családjainkról, barátainkról is beszélgettünk. Nem felszínes hello 3 hét múlva találkozunk? dolog volt!
2021. aug. 19. 14:47
 14/14 anonim ***** válasza:

Itt a GYK.-n ugyanez van a nők esetében is.

Éretlen ez a társadalom mindenre...

2021. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!