Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális hogy felidegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy felidegesít ha egy pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Teljesen el tudja venni a kedvemet a továbbiaktól hogyha van egy pasi aki annyira nem jönne be, de kialakulóban van valami, és úgy vagyok vele hogy később akár jó is lehet.. és elkezd így viselkedni:

- nagyon sokat ír, mire felkelek ott van több oldalnyi üzenet

- sajnáltatja magát

- nagyon oda kell figyelni arra hogy mit írok neki mert extra érzékeny és ha valami rosszat írok akkor napokig képes a témán lovagolni meg bocsánatot kérni, hiába mondom hogy már nem számít


Szóval ilyenekkel engem maximálisan ki lehet ábrándítani.. szerintem még álmaim férfijától (szegény sajnos már nem él de ő biztos nem volt ekkora f4sz) is el tudta volna venni a kedvemet az, ha így viselkedik.. ennél még az is jobb ha egy agresszív férfiállat, mondjuk akkor sem fog kelleni mert az meg a másik fele de esküszöm még az sem keltene bennem ekkora ellenérzést.

Amikor ilyen velem valaki akkor valahogy még ha muszáj, akkor sem tudok kedves lenni. Egy idő után elkezdek tőszavakban beszélni (oké, aha, hmm, jó, nem, igen) és nagyon bunkó leszek és közben érzem hogy forr bennem a düh…

Normális hogy ezt váltja ki belőlem az ilyen viselkedés?


25/N

Szilvi



2021. aug. 31. 10:59
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
19 ez nem romantikus. Ez már másmilyen.
2021. szept. 1. 05:59
 22/30 A kérdező kommentje:
20 egy szóval sem mondtam olyat hogy borderlineos lennék
2021. szept. 1. 06:00
 23/30 anonim ***** válasza:
Nekem pl. azért nincs nőm, mert nem írok és sokszor levegőnek nézem, leszarom. Ezt sem szeretik a nők.
2021. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

#21

Milyen legyen? Mint egy érzelemmentes robot? Vagy egy szexmentes Jedi? 😀

2021. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Milyen legyen? Önálló és problémamegoldó. A rinyától engem is a víz lever, csak rinyál, de nem tenne ám semmit, ami előreviszi.
2021. szept. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Az önálló és problémamegoldó nem szimpi a nőknek, mert kiderítettem, ha tudok mosni, vasalni és főzni is, akkor nem találja szükségesnek magát a nő és megijed...
2021. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
az csak jó ha tudsz. de ne vedd át a nő szerepét (a háztartásban sem 100%ig) mert attól lehet hogy tényleg megijednek. de ha néha besegítesz az nekem pl csak szimpi
2021. szept. 2. 13:53
 28/30 anonim ***** válasza:
26: De ha nem tudsz akkor meg megkapod, hogy milyen életképtelen vagy és biztos mamahotelt keresel ahol a nő majd kiszolgál. Semmi sem jó ezeknek.
2021. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#28

Csata kell a nőknek.

2021. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hiába tudnak a férfiak mosni, főzni, takarítani, attól még nem csinálják
2021. szept. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!